Doggies snack S, ryba & mořská řasa, 200g

Doggies snack S, ryba & mořská řasa, 200g

animALL Doggies snack fish and seaweed small balls patří do řady vařený pamlsek pro psy s rybím masem, játry, mořskou řasou kelpa, lososovým proteinem, ajVýrobek používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atrakt...
Kód: 16535
  • Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: 05. 03. při objednání do zítra 10:00
Cena
95 Kč (vč. DPH)
85 Kč bez DPH

Bližší specifikace

animALL Doggies snack fish and seaweed small balls patří do řady vařený pamlsek pro psy s rybím masem, játry, mořskou řasou kelpa, lososovým proteinem, aj
Výrobek používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně.

Krmný návod: Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa. Zjistěte dostatek čerstvé pitné vody. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Pamlsek není určen pro konzumaci člověkem.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Složení: Syrové, uvařené rybí maso ( treska nebo žralok ). Výběrová lososová moučka. Hovězí a vepřová masová moučka. Drůbeží játra, rybí vývar, vařená ryže. Hovězí lojové škvarky, extrudované kukuřičné klíčky, pšeničné klíčky, hnědá mořská řasa Kelpa, sušená vejce, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, sladkovodní řasa Spirulina, lososový olej, aj. Neobsahuje obiloviny a drůbeží maso!

Hmotnost: 200 g