ANIMALL BEEF & DUCK 1,5 kg

ANIMALL BEEF & DUCK 1,5 kg

animALL Beef & Duck je superzdravé krmivo, které pomůže dobrému trávení i spokojenosti psa. Maso doplňuje originální chuť borůvek, oregano a také majoránka. Zdraví podpoří lněné semínko, hnědá rýže, lososový olej, yucca, chondroitin a řada vitamínů i minerálů....
  • Hmotnost: 1.5 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: 03. 10. při objednání dnes do 10:00
Cena
229 Kč (vč. DPH)
199 Kč bez DPH

Bližší specifikace

animALL Beef & Duck je superzdravé krmivo, které pomůže dobrému trávení i spokojenosti psa. Maso doplňuje originální chuť borůvek, oregano a také majoránka. Zdraví podpoří lněné semínko, hnědá rýže, lososový olej, yucca, chondroitin a řada vitamínů i minerálů.
Zcela bez konzervantů, barviv, GMO.

Výhody krmiv animALL
Za studena lisované a zdravejší - Jedinečná metoda zpracování zachovává všechny živiny v původní podobě. Prospívá trávení, dobré kondici psa i jeho srsti.
Pestré slození s ovocem a bylinkami - Oblíbené druhy masa a k němu kousky ovoce, voňavé bylinky, zdravý lososový olej a další nevšední příchutě.
Vhodné pro štenata i psí seniory - Komplexní zdravé granule pro psy každého věku, aktivity i velikosti. Budou chutnat vaší čivavě, jezevčíkovi i labradorovi.
Neobsahují chemii, GMO ani sóju - Žádná barviva, konzervanty, alergeny nebo genetický modifikované potraviny. Jen přírodní chuť a vůně pro zdraví.

Krmný návod: Viz obal. Doporučujeme zvolit ideální krmnou dávku pro psa podle jeho věku, tělesné váhy a aktivity. Předpokládáme, že každý chovatel nastaví krmnou dávku individuálně podle potřeb svého psa, a proto jsou hodnoty krmných dávek pouze orientační a doporučené. Skutečná potřeba potravy závisí na plemeni, aktivitě a věku psa. Krmné dávky doporučujeme rozdělit štěňatům na 3-5, dospělým psům na 2 krmné dávky/den. Krmivo můžete podávat suché, nebo mírně navlhčené. Nezapomeňte, že pes musí mít k dispozici vždy dostatečné množství čerstvé vody.

Složení: Hovězí maso (17%), kachní maso (9%), maso ze pstruha (8%), lososový olej, borůvky, extrakt ze zeleného čaje, lněné semínko, svatojánský chléb, hydrolyzovaná kuřecí játra, kvasnice, hrášek, mořská řasa, mrkvové vločky, mix bylinek (oregano, majoránka, šalvěj, tymián), yucca schidigera, jablečné výlisky, glukosamin –HCl, chondroitin sulfát, řepné řízky, vaječný prášek, slunečnicový olej, rýže, rýžová moučka.

Hmotnost: 1,5 kg