Doggies snack L, maso & bylinky, 200g

Doggies snack L, maso & bylinky, 200g

animALL Doggies snack meat with herbs large balls patří do řady vařených výrobků pro psy s masem, syrovou rybou a bylinnou směsí.Výrobek používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako...
Kód: 16533
  • Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 22. 04.
Cena
95 Kč (vč. DPH)
85 Kč bez DPH

Bližší specifikace

animALL Doggies snack meat with herbs large balls patří do řady vařených výrobků pro psy s masem, syrovou rybou a bylinnou směsí.
Výrobek používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně.

Krmný návod: Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa. Zjistěte dostatek čerstvé pitné vody. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Pamlsek není určen pro konzumaci člověkem.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Složení: Masové moučky - hovězí a vepřová, syrové rybí maso - treska. Hovězí moučka, rybí moučka, lojové škvarky nesmažené, hovězí kolagen, extrudovaná pohanka, kukuřice a rýže. Sušená jablečná dřeň, pšeničné klíčky, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, směs bylin pro psy, mořské řasy, aj. Neobsahuje drůbeží maso!

Hmotnost: 200 g