animALL Fish & Sweet Potato 12 kg

animALL Fish & Sweet Potato 12 kg

Vysoce kvalitní monoproteinové krmivo s příchutí ryb a batátů, ideální pro psí alergiky. Obsahuje 1,2 kg čerstvého masa na 1 kg granulí, bohaté na olej ze sardinek pro podporu omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Obohaceno o beta-glukany pro posílení imunity. Bez umělých konzervantů, barviv a GMO.
  • Hmotnost: 12 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Út, 18. 06.
Cena
1 619 Kč (vč. DPH)
1 446 Kč bez DPH

Bližší specifikace

animALL Fish & Sweet Potato jsou monoproteinové psí granule s vysokým podílem jadranských ryb v příchuti ryba a batáty. Toto monoproteinové krmivo obsahuje olej ze sardinek pro zvýšení podílu omega-3 a omega 6 mastných kyselin a beta-glukany podporující imunitu. Vhodné zejména pro psí alergiky.
Na výrobu 1 kg krmiva bylo použito 1,2 kg čerstvého masa. Neobsahuje umělé konzervanty, barviva, ani GMO.

Krmný návod: Viz obal. Doporučujeme zvolit ideální krmnou dávku pro psa podle jeho věku, tělesné váhy a aktivity. Předpokládáme, že každý chovatel nastaví krmnou dávku individuálně podle potřeb svého psa, a proto jsou hodnoty krmných dávek pouze orientační a doporučené. Skutečná potřeba potravy závisí na plemeni, aktivitě a věku psa. Krmné dávky doporučujeme rozdělit štěňatům na 3-5, dospělým psům na 2 krmné dávky/den. Krmivo můžete podávat suché, nebo mírně navlhčené. Nezapomeňte, že pes musí mít k dispozici vždy dostatečné množství čerstvé vody.

Složení: Dehydrované jadranská ryby (31 %), sušené batáty, sušené brambory, olej z jadranských ryb (14 %), sušená dýně (2 %), sušená mrkev (1,2 %), lněné semínko, extrakt z čekanky, sušené bylinky (petržel, rozmarýn, čekanka), beta glukany, glukosamin, chondroitin sulfát, směs vitamínů a minerálů.

Hmotnost: 12 kg