Doggies snack S, kachna &  kril, 200g

Doggies snack S, kachna & kril, 200g

animALL Doggies snack duck and krill small balls patří do řady vařený pamlsek pro psy s rybím masem, játry, mořskou řasou kelpa, lososovým proteinem, aj,Výrobek používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atrakti...
Kód: 16536
  • Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: 04. 03. při objednání dnes do 12:00
Cena
95 Kč (vč. DPH)
85 Kč bez DPH

Bližší specifikace

animALL Doggies snack duck and krill small balls patří do řady vařený pamlsek pro psy s rybím masem, játry, mořskou řasou kelpa, lososovým proteinem, aj,
Výrobek používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně.

Krmný návod: Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa. Zjistěte dostatek čerstvé pitné vody. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Pamlsek není určen pro konzumaci člověkem.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Složení: Čistá kachní moučka. Lososová moučka - protein 70 %, vařená ryže. Hovězí a vepřová masová moučka. Hovězí lojové škvarky, extrudované kukuřičné klíčky, pšeničné klíčky, arktický krill, sušená vejce, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, sušená drůbeží játra, lososový olej, sušená červená řepa, aj. Neobsahuje obiloviny a drůbeží maso!

Hmotnost: 200 g