Doggies snack L, kachna & losos, 200g

animALL Doggies snack duck with salmon large balls patří do řady vařených výrobků pro psy s kachním a lososovým masem, vejci, kvasnicemi, hovězími škvarky, kolagenem, pohankou a klíčky.Výrobek používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku. Nejde o klas...
Kód: 165331
  • Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 24. 06.
Cena
95 Kč (vč. DPH)
85 Kč bez DPH

Bližší specifikace

animALL Doggies snack duck with salmon large balls patří do řady vařených výrobků pro psy s kachním a lososovým masem, vejci, kvasnicemi, hovězími škvarky, kolagenem, pohankou a klíčky.
Výrobek používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně.

Krmný návod: Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa. Zjistěte dostatek čerstvé pitné vody. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Pamlsek není určen pro konzumaci člověkem.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Složení: Výběrová jednodruhová kachní moučka, výběrová lososová moučka, syrové rybí maso z tresky, hovězí moučka, hovězí lojové škvarky. Hydrolyzovaná tekutá drůbeží játra ( nezpůsobují alergii ), přírodní vločkovaný hovězí kolagen, pšeničné klíčky, sušená vejce, extrudovaná pohanka a rýže, sušená jablečná dřeň, pivovarské kvasnice, rybí tuk, lososový olej, mořská řasa kelpa, aj. Neobsahuje drůbeží maso!

Hmotnost: 200 g