Canagan konzervy pro psy
21. 01. 2023

Canagan konzervy pro psy


Objevte prvotřídní kvalitu vlhkého krmiva pro psy Canagan pro svého milovaného mazlíčka. Toto krmivo bez obilovin, vyrobené z čerstvých přírodních surovin a bez umělých konzervačních látek, barviv a příchutí, je speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo jedinečné nutriční potřeby psů. Díky vysokému obsahu bílkovin, esenciálních mastných kyselin a množství vitamínů a minerálů je toto krmivo skvělou volbou pro psy všech životních stádií. Díky tomu, že toto krmivo neobsahuje lepek ani obiloviny, je ideální i pro psy s potravinovou citlivostí nebo alergií.

Konzervy pro psy Canagan jsou vysoce kvalitní krmivo bez obilovin, které je speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo jedinečné nutriční potřeby psů. Canagan ultraprémiová značka krmiva pro psy je vyrobena z čerstvých, přírodních surovin, jako je maso, ryby a zelenina, a neobsahuje žádné umělé konzervační látky, barviva a dochucovadla.


Canagan konzerva pro psa otevřená

Jednou z klíčových vlastností mokrého krmiva pro psy Canagan je vysoký obsah bílkovin, které jsou nezbytné pro udržení silných svalů a zdravého imunitního systému. Krmivo je také bohaté na esenciální mastné kyseliny, jako jsou omega-3 a omega-6, které jsou důležité pro udržení lesklé srsti a zdravé kůže. Kromě toho krmivo obsahuje řadu vitaminů a minerálních látek, včetně vitaminu A, vitaminu E a zinku, které jsou nezbytné pro udržení celkového zdraví a pohody.


Konzervy pro psy Canagan jsou také pečlivě sestaveny tak, aby poskytovaly správnou rovnováhu živin pro různá životní stádia, takže ať už je váš pes štěně, dospělý pes nebo senior, můžete si být jisti, že dostává výživu, kterou potřebuje, aby prospíval.


Canagan konzervy se psem na obrazku 4 druhy

Dalším skvělým aspektem vlhkého krmiva pro psy Canagan je, že je vyrobeno z různých druhů masa a ryb, jako je kuřecí, krůtí, kachní, jehněčí, zvěřina, divoké prase, hovězí, losos a bílá ryba, což zajišťuje lahodnou chuť a rozmanitost příchutí, které psi milují.


Krmivo Canagan je také bezlepkové a bez obilovin, což z něj činí skvělou volbu pro psy s potravinovou citlivostí nebo alergií.


Celkově jsou konzervy pro psy Canagan jedno z nejkvalitnějších výživných krmiv, které je navrženo tak, aby splňovalo jedinečné potřeby psů všech věkových kategorií a velikostí. Díky složení bez obilovin a rozmanitosti různých druhů masa a ryb je vynikající volbou pro psy s potravinovou citlivostí nebo alergií a jistě poskytne základní živiny, které psi potřebují, aby byli zdraví a šťastní.


Konzerva Canagan u australskeho ovcaka


 Zde je stručný přehled vybraných receptur:


Canagan kuřecí: Tato receptura je vyrobena z jemného kuřecího masa a různých druhů zeleniny a je bohatá na bílkoviny a základní živiny. Více informací a možnost zakoupení najdete zde: https://www.jofikrmiva.cz/canagan-kureci-400g-d4608-html

výhodné balení: Výhodné balení po 6ks


Canagan Krůta a kachna: Tato receptura je vyrobena ze šťavnatého krůtího a kachního masa, rozmanité zeleniny a je bohatá na bílkoviny a esenciální živiny. Více informací a možnost zakoupení najdete zde: https://www.jofikrmiva.cz/canagan-kruta-a-kachna-400g-d4897-html

výhodné balení: Krůta a kachna výhodné balení po 6 ks


Canagan Losos a sleď  je kombinace Lososa, sleďe a různých druhů zeleniny. Je bohatý na omega-3 mastné kyseliny a tím zajistí ještě lesklejší srst. Více informací a možnost zakoupení zde: https://www.jofikrmiva.cz/canagan-losos-a-sled-400g-d4900-html

Výhodné balení: Výhodné balení Losos a sleď po 6ks


Canagan Zvěřina: Jedna z nejoblíbenějších a nejchutnějších receptur. Srnčí v kombinaci s kachním masem je neodolatelná kombinace. Více informací a možnost zakoupení najdete zde: https://www.jofikrmiva.cz/canagan-zverina-400g-d4607-html

Výhodné balení: Výhodné balení Canagan zvěřina po 6ks


Canagan Farmářské jehněčí:  Volně chované ovce zaručují excelentní kvalitu křehkého jehněčího masa. Více informací a možnost zakoupení najdete zde: https://www.jofikrmiva.cz/canagan-farmarske-jehneci-400g-d4901-html

Výhodné balení: Výhodné balení po 6ks


Toto je jen několik příkladů dostupných receptur krmiva pro psy značky Canagan. Každá receptura nabízí jedinečnou směs ingrediencí, které vašemu psovi poskytnou základní výživu potřebnou k tomu, aby prospíval. Neváhejte a prozkoumejte všechny možnosti a vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje chuti a potřebám vašeho psa.


Klíčová slova: Canagan, mokré krmivo pro psy, bez obilovin, vysoký obsah bílkovin, esenciální mastné kyseliny, omega-3, omega-6, vitamíny, minerály, životní fáze, bez lepku, přírodní složky, umělé konzervační látky, barviva, příchutě, citlivost na krmivo, alergie, výživné, zdravé, šťastné.


Obsažené produkty

  • Nakupte více a ušetřete
Canagan krůta a kachna 400g
  • Nakupte více a ušetřete
Canagan britské hovězí 400g