Canagan Puppy Feast 400g

Canagan Puppy Feast 400g

Tento recept s lahodnými kousky masa byl pečlivě připraven tak, aby poskytl vašemu milovanému štěňěti kompletní a vyvážené jídlo. Konzervy pro psy Canagan lze použít jako doplněk k suchému krmivu, jako samostatné jídlo nebo chutný pamlsek. Jsme si jisti, že si je váš přítel zamiluje stejně jako my, když jsme je vyráběli. Všechny obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka: Canagan
  • Hmotnost: 0.52 kg
Varianty
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
75 Kč (vč. DPH)
67 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Canagan Puppy Feast je skvělé krmivo bez obilovin, které je speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo jedinečné nutriční potřeby rostoucích štěňat. Je vyrobeno z čerstvých přírodních surovin, jako je čerstvě připravené kuře z volného chovu,  čerstvě připravené hovězí maso (30 %), sladké brambory, mrkev, hrášek, brokolice, minerály, slávka zelenoústá, lososový olej, jablko, špenát, mořské řasy, petržel, juka, šípky, kopřiva, měsíček, jilm, anýz, máta peprná a rozmarýn. Kombinace kuřecího a hovězího masa jako prvních složek poskytuje vysoce kvalitní bílkoviny, které jsou nezbytné pro budování silných svalů a zdravého imunitního systému. Zelenina a ovoce poskytují nezbytné vitamíny, minerály a antioxidanty, které podporují celkové zdraví a vývoj vašeho štěněte. Krmivo obsahuje také slávku zelenoústou, přírodní zdroj glukosaminu (100 mg/kg), který je důležitý pro udržení zdravých kloubů a pohyblivosti. Přidaný lososový olej poskytuje bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin, které podporují lesklou srst a zdravou kůži. Krmivo Canagan Puppy Feast je také bezlepkové a bez obilovin, takže je skvělou volbou pro štěňata s potravinovou citlivostí nebo alergií. Neobsahuje ani umělé konzervační látky, barviva a příchutě, takže je pro štěňata zdravější a přirozenější volbou.

SLOŽENÍ:

Čerstvě připravená vykostěné kuře (35%), čerstvě připravené vykostěné hovězí maso (30%), sladké brambory, bio mrkev, bio hrách, bio brokolice, vitamíny a minerály, zelená lýková muška *, lososový olej, bio jablko, , Mořské řasy, petržel, yucca, šípek, kopřiva, měsíček měsíčku, klopu, anýz, máta, rozmarýn.
* Zdroj glukosaminu (100 mg / kg)

ANALITICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 10,8%, hrubý tuk 6,7%, hrubá vláknina 0,5%, hrubý popel 2.1%, vlhkost 75.0%

NUTRIČNÍ PŘIDATNÉ LÁTKY (NA KG):

Vitamin D3 200 IU, Monohydrát síranu zinečnatého 15,0 mg, Síran manganatý 3,0 mg, Bezvodý jodičnan vápenatý 0,75 mg

PRŮVODCE KRMENÍM:

Velikost psa
Hmotnost (Kg)
Množství (plechovky)
Mini1-50.5-1.5
Small5-121.5-2.5
Medium12-252.5-4
Large25-454-8


Pokud má pes nadváhu, snižte příjem potravy o 10 %. Pokud se zdá, že pes trpí podváhou, zvyšte příjem potravy o 10 %. Pokračujte, dokud nedosáhnete správné hmotnosti.

Vždy zajistěte, aby měl pes k dispozici čistou pitnou vodu. Skladujte na chladném a suchém místě.


HODNOCENÍ:


★ 

Konzervu kupuji svému pejskovi, která mu velice chutná, je kvalitní, neskutečně voní a je plná masa.


★ 

Vysoký podíl masa a fence moc chutná.


★ 

Výborné složení.


★ Izi

Opravdu mu chutnají skutečné kousky masa a zeleniny. Vybrala jsem si Canagan místo jiných mokrých krmiv pro štěňata, protože obsahuje slávku zelenoústou, která je dobrým zdrojem glukosaminu; ten je nezbytně nutné mít ve stravě psa velkého plemene v každém věku.


★ 

Od té doby, co jsem přešla na krmivo Canagan, můj pětiměsíční dobrman prospívá, má krásnou a lesklou srst, skvěle roste, je plný energie, se změnou krmiva jsme neměli žádné problémy s bříškem a naprosto ho miluje!!!