Canagan kuřecí 400g

Dopřejte svému chlupatému společníkovi chuť prvotřídní kvality s konzervou Canagan Free-Run Chicken 400g. Vyrobená ze 100% kuřecího masa z volného chovu. Jistě potěší i ty nejvybíravější jedlíky. Tato konzerva plná nezbytných živin a vitamínů udrží vašeho mazlíčka zdravého a silného. Její jedinečná receptura, vyrobená z přírodních surovin a bez umělých konzervantů, je ideální pro psy s citlivostí na krmivo. 

Značka: Canagan
  • Hmotnost: 0.5 kg
Varianty
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 07.
Cena
75 Kč (vč. DPH)
67 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Konzerva plná nezbytných živin a vitamínů udrží vašeho mazlíčka zdravého a silného. Její jedinečná receptura, vyrobená z přírodních surovin a bez umělých konzervantů, je ideální pro psy s citlivostí na krmivo. 

Vyrobeno z vysoce kvalitního kuřecího masa z volného chovu: Použití kuřecího masa z volného chovu jako hlavní složky poskytuje vysoce kvalitní zdroj bílkovin, který je nezbytný pro budování silných svalů a zdravého imunitního systému.

Bez obilovin a lepku: Toto vlhké krmivo pro psy neobsahuje obiloviny ani lepek, takže je skvělou volbou pro psy s potravinovou citlivostí nebo alergií.

Bez umělých konzervačních látek, barviv a příchutí: Canagan Free-Run Chicken 400g konzervy pro psy neobsahují umělé konzervační látky, barviva a příchutě, takže jsou pro psy zdravější a přirozenější volbou. 

Bohaté na esenciální mastné kyseliny: Krmivo je bohaté na esenciální mastné kyseliny, které podporují lesklou srst a zdravou kůži.

Kompletní a vyvážená výživa: Krmivo je sestaveno tak, aby poskytovalo kompletní a vyváženou výživu pro psy všech životních stádií a velikostí.

Pohodlné: Snadno otevíratelné konzervy jsou ideální pro zaneprázdněné majitele domácích mazlíčků a díky lahodné chuti se váš pes bude vracet pro další.

Výživné složky: Krmivo obsahuje také řadu zeleniny a ovoce, které poskytují další vitamíny, minerály a antioxidanty, které podporují celkové zdraví a vývoj vašeho psa.

Vhodné pro štěňata i dospělé: Canagan Free-Run Chicken 400g konzerva pro psy je vhodná pro štěňata i dospělé psy, kterým poskytuje vyvážené a výživné krmivo, které si zamilují. Dopřejte svému mazlíčkovi to nejlepší s konzervami Canagan Free-Run Chicken, které jsou ideální pro zdravou a vyváženou stravu.

SLOŽENÍ:

Čerstvě připravené kuřecí (min. 66%), sladký brambor (min. 4%), mrkev, hrášek, minerály, lososový olej,

vojtěška, mořské řasy, glukosamin, chondroitin, Yuka extrakt (22,2 mg / kg), brusinkový extrakt (22,2 mg / kg),

Prebiotika Mannan- oligosacharidy (11,1 mg / kg), jablko, špenát, česnek, máta peprná, petržel, kmín.

ANALITICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 10.0 %, obsah tuku 7.0 %, hrubá vláknina 0.5 %, hrubý popel 2,5 %, vlhkost 75 %.

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG):

Vitamin D3 200 IU, zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 25 mg, mangan (monohydrát síranu manganatého) 1,4 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,75 mg, měď (pentahydrát síranu měďnatého) 1 mg.

PRŮVODCE KRMENÍM:

Velikost psa
Hmotnost (Kg)
Množství (plechovky)
Mini1-50.25-0.5
Small5-120.5-1.5
Medium12-251.5-2.75
Large25-452.75-3.75
Giant45-703.75-5.75

Pokud má pes nadváhu, snižte příjem potravy o 10 %. Pokud se zdá, že pes trpí podváhou, zvyšte příjem potravy o 10 %. Pokračujte, dokud nedosáhnete správné hmotnosti.

Vždy zajistěte, aby měl pes k dispozici čistou pitnou vodu. Skladujte na chladném a suchém místě.


HODNOCENÍ ZÁKAZNIKU:


★ Nick

Opravdu dobrý produkt, skvělý na žaludek vždy se těší na jídlo a nikdy neměl žádné problémy


★ Tim

Suché a mokré krmivo Canagan je jediné krmivo, které moji 4 vybíraví psi jedí. A to už jsme vyzkoušeli všechno!