• -11%
Canagan zvěřina 6 x 400g

Canagan zvěřina 6 x 400g

Canagan zvěřina je extra chutná konzerva. Tvoří kompletní a vyvážené jídlo bez obilí s bio zeleninou, čerstvým masem a minerály. Kompletní, zdravé, chutné a výživné jídlo pro dospělé psy. Canagan zvěřina obsahuje kachnu a zvěřinu, které jsou bohaté na Omega-...
Značka: Canagan
Kód: cngzv6
  • Hmotnost: 2.7 kg
Varianty
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Čt, 25. 07.
Cena
462 Kč
409 Kč (vč. DPH)
Sleva 11%
365 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Canagan zvěřina je extra chutná konzerva.

Tvoří kompletní a vyvážené jídlo bez obilí s bio zeleninou, čerstvým masem a minerály. Kompletní, zdravé, chutné a výživné jídlo pro dospělé psy.

Canagan zvěřina obsahuje kachnu a zvěřinu, které jsou bohaté na Omega-3 mastné kyseliny a jsou prospěšné pro zdraví kůže a srsti vašeho psa. Sladké brambory(4%) jsou také bohaté na antioxidanty a rozpustnou vlákninu, takže váš pes bude dostávat tu nejlepší výživu pro svůj věk.

Výhody zvěřiny pro psy
Zdravotní výhody zvěřiny jsou velmi rozmanité. Je vynikajícím zdrojem bílkovin a novým zdrojem vitaminů a minerálních látek. Obsahuje také velmi málo tuku a cholesterolu, což znamená, že jej lze zkrmovat v mnohem větším množství. Tento zdroj bílkovin je také ideální pro psy s citlivým žaludkem. Zvěřinové maso je nízkokalorické krmivo, které lze podávat ve větším množství, aniž by to mělo vliv na zdraví vašeho psa.

Obsahuje niacin, vitamin B3, který je obzvláště vhodný pro srst. Niacin také zlepšuje zdraví kardiovaskulárního systému vašeho psa, podporuje zdravý metabolismus a napomáhá činnosti mozku. Zvěřina je také považována za nejzdravější zdroj libových živočišných bílkovin. Neobsahuje cholesterol a tuk a má vysoký obsah taurinu, což je sloučenina, která pomáhá udržovat zdravou hmotnost psa. Kromě toho zvěřina obsahuje vysoké množství fosforu a selenu, dvou základních živin pro růst a vývoj.

Zvěřina je výživnou pochoutkou pro psy a často se vaří pro tažné psy. V severní Kanadě a na Aljašce se zvěřina obvykle vaří, aby vznikl vývar, kterým se krmí psí spřežení. Tento vývar dodává psům v spřežení energii a vápník, které potřebují k přežití dlouhých zimních měsíců. 



Složení

Čerstvě připravené srnčí (min. 50%), čerstvě připravená kachna (min. 16%), sladký brambor (min. 4%),

mrkev, hrášek, minerály, lososový olej, vojtěška, mořské řasy, glukosamin, chondroitin,

Yuka extrakt (22,2 mg / kg), brusinkový extrakt (22,2 mg / kg), Probiotický Mannan-oligosacharidy (11,1 mg / kg),

jablko, špenát, česnek, máta peprná, petržel, kmín.

Analytické složky

Hrubý protein 10.0%
Hrubý tuk 7.0%
Hrubá vláknina 0.5%
Hrubý popel 2.5%
Vlhkost 75.0%

Výživové doplňky (na kg)

Vitamin A 2250 IU
Vitamin D3 328 IU
Vitamin E 26 mg
Síran zinečnatý monohydrát 66,7 mg
Síran železa monohydrát 41,7 mg
Síran měďnatý pentahydrát 9,6 mg
Mangan Síranu 6,25 mg
Jodičnan vápenatý bezvodý 0,71 mg

Seleničitan sodný 0,09 mg