• -47%
Jofi Snack králičí proužky 500g

Jofi Snack králičí proužky 500g

Tyto pamlsky jsou vyrobeny s maximální péčí a jsou nejen neodolatelně chutné, ale také mají řadu zdravotních výhod. Jednou z význačných vlastností našich Jofi Snacku z králičího masa je jejich pozoruhodně nízký obsah tuku. S pouhými 4 % tuku jsou ideální volbou pro psy, kteří dodržují program regulace hmotnosti nebo mají speciální dietní požadavky, které omezují konzumaci tučných pamlsku. Ať už váš čtyřnohý společník potřebuje shodit několik kilogramů nebo má specifická dietní omezení, Jofi Snacky z králičího masa jsou vynikající volbou.
Značka: Jofi
Kód: JS37c
  • Hmotnost: 0.5 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
300 Kč
159 Kč (vč. DPH)
Sleva 47%
142 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Hubnutí je pro psy často náročná cesta, stejně jako pro lidi. Jofi Snack králík je určen k hubnutí, protože obsahuje pouze 4 % tuku. Navíc je skvělou alternativou pro psy, kteří jsou citliví na stravu nebo vyžadují speciální dietu. Někteří psi mohou mít potíže s trávením potravin s vysokým obsahem tuku, což může vést k zažívacím problémům nebo nepohodlí. Díky našim snackům z králičího masa s nízkým obsahem tuku můžete svému štěněti zajistit potřebnou výživu, aniž by mu způsobovala zažívací potíže. Hypoalergenní, monoproteinové, chutné a voňavé. Ideální pro mlsné anebo citlivé mazlíčky.

 

Složení: Králičí (94%) ,škrob(2,5%),glycerin (1,5%) , sorbit (1,5%), minerální látky (0,5%)

Jakostní znaky: Hrubý protein 35%, Hrubý tuk 4%, Hrubávláknina 0.5%, Hrubý popel 5%, Vlhkost 18%

Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte  zvířeti přístup k čerstvé vodě.  Skladujte při teplotě  do 20 ° a relativní vlhkosti vzduchu do 60%. Po otevření co nejdříve spotřebujte.  Není určeno k lidské spotřebě.