• Nakupte více a ušetřete
Jofi Snack kousky tresky 500g

Jofi Snack kousky tresky 500g

Každý pes si zaslouží lahodnou pochoutku, a proto jsme jako novinku zvolili tresku. Treska je nejen výživnou volbou, ale její jedinečná chuť ji odlišuje od běžných možností. Vaš pejsek zažije příval chuti, který jinde nenajde! V Jofi jsme hrdí na to, že nabízíme výrobky špičkové kvality za bezkonkurenční ceny. Naše suchéna maíčka Jofi Snack nejsou výjimkou. Jsme rádi, že vám můžeme představit epický pamlsek za bezkonkurenční cenu. Ideální příležitost ochutnat něco opravdu výjimečného.
Značka: Jofi
Kód: JS22c
  • Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: 03. 10. při objednání dnes do 10:00
Cena
300 Kč (vč. DPH)
261 Kč bez DPH
Množstevní slevy
Při koupi 2 - 4 ks (-10%)
270 Kč (vč. DPH)
235 Kč bez DPH
Při koupi 4 a více ks (-20%)
240 Kč (vč. DPH)
209 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Nejenže si váš pes vychutná lahodnou chuť našich pochoutek z tresky, ale bude těžit i z jejich bohatého nutričního profilu. Treska je plná důležitých vitamínů a minerálů, které přispívají k celkovému zdraví a vitalitě. Ryby, včetně tresky, jsou fantastickým zdrojem omega-3 mastných kyselin. Tyto esenciální mastné kyseliny jsou pro psy nesmírně prospěšné, protože podporují zdravou srst, kůži a celkovou pohodu. Kousky tresky - jemné rybí maso, které obsahuje velké množství vitamínů A, D, B a B12, jód, selen, draslík.

 

Složení: Treska (89,8%), rostlinný protein (5%),rýžová mouka (5%), minerální látky (0.1%), glycerin (0.1%) 

Jakostní znaky: Hrubý protein 40%, Hrubý tuk 5%, Hrubá vláknina 3,5%, Hrubý popel 4,0%, Vlhkost 18%

Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte  zvířeti přístup k čerstvé vodě.  Skladujte při teplotě  do 20 ° a relativní vlhkosti vzduchu do 60%. Po otevření co nejdříve spotřebujte.  Není určeno k lidské spotřebě.