Jofi Snack Sandwichové kousky 500g

Zkombinovali jsme chutě křehkého kuřete a šťavnaté tresky a vytvořili jsme pochoutku, která je nejen neodolatelně chutná, ale také neuvěřitelně univerzální. Tyto pamlsky jsou měkké a snadno se žvýkají, takže jsou ideální pro starší psy, štěňata, a dokonce i pro kočky. A nebojte se, pokud má váš pejsek problémy se zuby nebo mu zuby chybí - i tak si může vychutnat každé lahodné sousto!
Značka: Jofi
Kód: JS10c
  • Hmotnost: 0.5 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
245 Kč
159 Kč (vč. DPH)
Sleva 35%
142 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Sandwichové kousky jsou navrženy tak, aby byly univerzálním potěšením pro každou příležitost. Plánujete výlet se svým chlupatým společníkem? Tyto pamlsky jsou perfektním společníkem na cesty a představují lahodnou odměnu, která je na cestách potěší. Účastníte se tréninku? Tyto pamlsky upoutají jejich pozornost a motivují je k učení svou lahodnou chutí. Jsou malé, měkké a je jich hodně. Ideální jako nízkokalorický pamlsek.

 

Složení: Kuřecí maso (68%), treska (26%), škrob 2,5% , glycerol (1.5%) , minerální látky (0,5%) ,sorbit (1,5%) 

 Jakostní znaky: Hrubý protein 30%, Hrubý tuk 4%, Hrubá vláknina 0,5%, Hrubý popel 5%, Vlhkost 18%

 Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte  zvířeti přístup k čerstvé vodě.  Skladujte při teplotě  do 20 ° a relativní vlhkosti vzduchu do 60%. Po otevření co nejdříve spotřebujte.  Není určeno k lidské spotřebě.