Jofi Snack hovězí chipsy 250g

Když chcete svému psovi poskytnout plnohodnotný a chutný pamlsek, hovězí suché maso je skvělou volbou. Bohaté na bílkoviny: Hovězí maso je zdrojem bílkovin, které jsou nezbytné pro budování silných svalů, obnovu tkání a podporu celkového růstu a vývoje psů. Poskytuje nezbytné aminokyseliny, které přispívají ke zdravé a vyvážené stravě. Vysoce kvalitní živiny: Hovězí maso je plné důležitých vitamínů a minerálů, jako je železo, zinek a vitamíny skupiny B (B12, B3, B6), které podporují tvorbu energie, zdravý imunitní systém a optimální funkci buněk.
Značka: Jofi
Kód: JS32b
  • Hmotnost: 0.25 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Čt, 18. 04.
Cena
135 Kč (vč. DPH)
112 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Suché masové snacky mohou být vhodným doplňkem stravy BARF (Biologically Appropriate Raw Food) pro psy. Nejenže si pochutnají na lahodné chuti, ale také využijí cenné živiny, které jim poskytuje. Darujte jim výživnou a chutnou odměnu, za kterou budou vrtět ocasem!


Složení: Hovězí maso 91%,rozmarýn 3%,škrob 2.5% glycerin1.5%, minerální látky 0,5% ,sorbit1.5%

Jakostní znaky: Hrubý protein 35, Hrubý tuk 4%, Hrubávláknina 0,5%, Hrubý popel 5%, Vlhkost 18%

Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte  zvířeti přístup k čerstvé vodě.  Skladujte při teplotě  do 20 ° a relativní vlhkosti vzduchu do 60%. Po otevření co nejdříve spotřebujte.  Není určeno k lidské spotřebě.