Jofi Snack hovězí srdíčka 500g

Hledáte ideální pamlsek na trénink? Srdíčka Jofi Snack Beef & Cod jsou navržena s ohledem na výcvik a mají ideální velikost a tvar pro odměňování dobrého chování vašeho psa. Tyto pochoutky ve tvaru srdíček vám usnadní výcvik, upoutají pozornost vašeho psa a motivují k učení.
Značka: Jofi
Kód: JS33c
  • Hmotnost: 0.5 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 24. 06.
Cena
280 Kč
159 Kč (vč. DPH)
Sleva 43%
142 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Jednou z hlavních výhod Jofi Snack Beef & Cod Hearts je jejich lámavá struktura. Snadno se rozlomí na menší kousky, což vám umožní kontrolovat velikost porcí a přizpůsobit pamlsky potřebám vašeho psa. Už si nemusíte dělat starosti s velikostí pamlsků, které jsou příliš velké nebo příliš malé - Jofi Snack Hearts nabízí dokonalé řešení. Také na rozdíl od tradičních rybích pamlsků hovězí srdíčka nezanechávají ve vašich kapsičkách přehnanou vůni. Tyto pamlsky jsme pečlivě sestavili tak, aby poskytovaly lahodnou chuť tresky bez přetrvávajícího zápachu. Můžete si tak užívat tréninky bez obav z rybích kapes.

 

Složení: Hovězí maso 91%,treska 3%,škrob 2.5% glycerin1.5%, minerální látky 0,5% ,sorbit1.5%)

Jakostní znaky: Hrubý protein 30, Hrubý tuk 4%, Hrubávláknina 0,5%, Hrubý popel 5%, Vlhkost 18%

Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte  zvířeti přístup k čerstvé vodě.  Skladujte při teplotě  do 20 ° a relativní vlhkosti vzduchu do 60%. Po otevření co nejdříve spotřebujte.  Není určeno k lidské spotřebě.