• -11%
Canagan Chicken hotpot 6 x  400g

Canagan Chicken hotpot 6 x 400g

Šťavnatá masová konzerva Canagan Chicken Hotpot pro psy Kuřecí ragú v receptuře bez obilovin - kompletní krmivo pro dospělé psy. CANAGAN konzervy pro psy představují kompletní a vyvážená krmiva, vyráběná bez obilovin, s bio zeleninou i ovocem a čerstvým mase...
Značka: Canagan
Kód: cngchh6
  • Hmotnost: 2.72 kg
Varianty
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 07.
Cena
462 Kč
409 Kč (vč. DPH)
Sleva 11%
365 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Šťavnatá masová konzerva Canagan Chicken Hotpot pro psy

Kuřecí ragú v receptuře bez obilovin - kompletní krmivo pro dospělé psy.

CANAGAN konzervy pro psy představují kompletní a vyvážená krmiva, vyráběná bez obilovin, s bio zeleninou i ovocem a čerstvým masem či rybami.

Veškeré suroviny jsou dováženy čerstvé každý den a s láskou zpracovávány do jedinečných receptur pro naše čtyřnohé přátele.

PŘÍRODNÍ PÉČE O KLOUBY - Slávka zelená je přirozeným zdrojem glukosaminu. Lososový olej poskytuje množství esenciálních omega 3 mastných kyselin.

NEJLEPŠÍ KOUSKY MASA - díky křehkým kouskům masa a ryb jsou krmiva CANAGAN tak vynikající i zdraví prospěšná.

 

Složení:

Čerstvě připravené vykostěné kuřecí maso (65 %), batáty (sladké brambory), bio mrkev, bio hrách, bio brokolice, vitaminy a minerální látky,

zelená škeble (Slávka zelenoústá)*, lososový olej, bio jablka, bio špenát, mořské řasy, petržel, juka, šípky, kopřiva, měsíček, jilm, anýz, máta, rozmarýn.
*zdroj glukosaminu (100 mg/kg)

Nutriční doplňkové látky (na 1 kg): vitamin D3 200 m.j., síran zinečnatý monohydrát (3b605) 15 mg, síran manganatý monohydrát 3 mg, jodičnan vápenatý bezvodý (3b202) 0,75 mg.

Analytické složky:

Hrubý protein 10,2 %, obsah tuku 5,8 %, hrubý popel 3 %, hrubá vláknina 0,5 %, vlhkost 75 %