Canagan Chicken hotpot 400g

Uspokojte chutě svého chlupatého přítele s konzervou Canagan Chicken Hotpot 400 g za pomoci šťavnatých kousků volně chovaného kuřecího masa v bohaté omáčce, která vašeho psa donutí vylízat misku dočista. Receptura bez obilovin je plná důležitých živin a vitamínů, díky nimž bude váš mazlíček zdravý a silný. Ideální pro psy s potravinovými alergiemi. 
Značka: Canagan
  • Hmotnost: 0.5 kg
Varianty
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 22. 05.
Cena
75 Kč (vč. DPH)
67 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Kvalitní ingredience: Canagan Chicken Hotpot je vyroben z vysoce kvalitního kuřecího masa z volného chovu a přírodních ingrediencí, což z něj činí výživné a chutné jídlo pro vašeho psa.

Bez obilovin: Díky receptuře bez obilovin je krmivo snadno stravitelné i pro psy s citlivostí na obiloviny.

Výživné: Plné důležitých vitamínů a živin, které udržují vašeho psa zdravého a silného.

Pohodlné: Konzervy jsou pro majitele domácích mazlíčků pohodlnou volbou, mají dlouhou trvanlivost a snadno se podávají. Ideální třeba na cesty nebo na dovolenou pro ty, kteří barfují.

Vyvážená strava: Receptura je sestavena tak, aby poskytovala vyváženou stravu pro psy všech životních stádií.

Skvělá volba pro vybíravé jedlíky: Chuť Canagan Chicken Hotpot by mohla být velmi atraktivní pro vybíravé jedlíky, takže je skvělou volbou pro zpestření jejich jídelníčku.

Celkově je vlhké krmivo Canagan Chicken Hotpot skvělou volbou pro majitele domácích mazlíčků, kteří chtějí svým psům poskytnout výživné a chutné jídlo vyrobené z vysoce kvalitních surovin. Veškeré suroviny jsou dováženy čerstvé každý den a s láskou zpracovávány do jedinečných receptur pro naše čtyřnohé přátele.

SLOŽENÍ:

Čerstvě připravené vykostěné kuřecí maso (65 %), batáty (sladké brambory), bio mrkev, bio hrách, bio brokolice, vitaminy a minerální látky, slávka zelenoústá*, lososový olej, bio jablka, bio špenát, mořské řasy, petržel, juka, šípky, kopřiva, měsíček, jilm, anýz, máta, rozmarýn.

*zdroj glukosaminu (100 mg/kg)

ANALITICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 10,2 %, obsah tuku 5,8 %, hrubý popel 3 %, hrubá vláknina 0,5 %, vlhkost 75 %

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG):

Vitamin D3200 IU, zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 25 mg, mangan (monohydrát síranu manganatého) 1,4 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,75 mg, měď (pentahydrát síranu měďnatého) 1 mg.

PRŮVODCE KRMENÍM:

Velikost psa
Hmotnost (Kg)
Množství (plechovky)
Mini1-50.25-0.5
Small5-120.5-1.5
Medium12-251.5-2.75
Large25-452.75-3.75
Giant45-703.75-5.75

Pokud má pes nadváhu, snižte příjem potravy o 10 %. Pokud se zdá, že pes trpí podváhou, zvyšte příjem potravy o 10 %. Pokračujte, dokud nedosáhnete správné hmotnosti.

Vždy zajistěte, aby měl pes k dispozici čistou pitnou vodu. Skladujte na chladném a suchém místě.


HODNOCENÍ ZÁKAZNIKU:

★ 

Pro vybíravou fenku moc chutné.


★ Leanne

Mám vybíravého psa a toto krmivo miluje.