Symply Adult Small Breed Krůta 2 kg

Symply Adult Small Breed Krůta 2 kg

Symply Small Breed Adult Dog je kompletní a vyvážené krmivo, jehož pečlivě vybrané složky byly zkombinovány tak, aby poskytovaly to nejlepší pro zlepšení a udržení stavu kůže a srsti vašeho psa. Přírodní, kompletní suché krmivo se vyhýbá složkám, o kterých je všeobecně známo, že způsobují kožní problémy, jako je pšenice a kukuřice.

  • Receptura Symply s menšími granulemi
  • Hypoalergenní
  • Bez umělých barviv, aromat a konzervačních látek
Kód: 014
  • Hmotnost: 2 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
390 Kč (vč. DPH)
348 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Granule jsou vhodné pro všechna mála plemena dospělých psů. Použitím slunečnicového oleje,který obsahuje velké množství omega 6, je pečováno o zdravou kůži,v kombinaci s posílením obsahu zinku mají pejskové krásnou,lesklou srst.

 

  • Krůta: Obsahuje  kvalitní krůtí maso. Zdravý a dobře stravitelný zdroj bílkovin.
  • Bez pšenice & Pšeničného lepku: Hypoalergenní recept nebude spouštět žádné pšeničné či z pšeničného lepku alergie.
  • Jemný k choulostivým žaludkům: Obsahuje přírodní zdroje vlákniny, pro dobré zdravé trávení.

 

SLOŽENÍ: 47% krůta (čerstvá krůta 26%, sušená krůta 16,5%, krůtí tuk 3%, krůtí šťáva 1,5%), sladké brambory (14%), celý oves (12%), brambory (12%), hrachový škrob, hrášek, Vojtěška, lososový olej (0,8%), celé vejce, prebiotikum - fruktooligosacharidy (0,04%), jablko, brokolice, mrkev, brusinka, květ měsíčku, špenát, borůvka.

 

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 24%, hrubý tuk 14%, hrubá vláknina 3,5%, hrubý popel 7%, Vitamin A 16,230 iu/kg, Vitamin D3 1,9250 iu/kg, Vitamin E 240 iu/kg, měď (sulfát mědi) 12 mg/kg, linoleová Kyselina 4.5% Bez barviv, chemických konzervantů a geneticky upravovaných surovin.

 

ZÁKLADNÍ ZPŮSOB KRMENÍ:

Každý pes je jedinečný a optimální množství krmení se výrazně liší v závislosti na faktorech, jako je věk, aktivita, metabolismu a životní prostředí. Jako výchozí bod doporučujeme začít na dolním konci našeho krmného průvodce a patřičně upravit. V případě, že pes vypadá nadváhu snižuje příjem potravy o 10%. V případě, že pes vypadá podváhou zvýšit příjem potravy o 10%. Pokračovat až do dosažení správné hmotnosti.