Symply Adult Krůta 6 kg

Symply Adult Krůta 6 kg

Krmivo Symply Adult Dog Turkey používá čisté suroviny, z nichž každá byla pečlivě vybrána tak, aby byla šetrná k žaludku vašeho psa.

Krmivo Symply Adult Dog Turkey obsahuje všechny potřebné vitamíny a minerály pro zdravý růst a silný imunitní systém, nejenže používá krůtí maso z ptáků, kteří nejsou chováni v klecích a v chovech, ale jeho složení neobsahuje ani složky, o nichž je známo, že způsobují potravní intoleranci.
Kód: symad6
  • Hmotnost: 6 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Út, 21. 05.
Cena
890 Kč (vč. DPH)
795 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Všichni chceme dát našemu chlupatému příteli to nejlepší, takže tady to je! Symply, hrdě vyráběné ve Velké Británii, používá 100% přírodní, zdravé ingredience bez umělých barviv, aromat a konzervačních látek. Obsahuje také vysoké množství omega 3 pro zdravou kůži a srst.


Symply má vysoký obsah masa pro větší chuť, které váš chlupatý přítel neodolá. Symply Adult Dog Turkey je kompletní a vyvážené krmivo, jehož složení je určeno pro zdravější trávicí systém bez zbytečných přísad, které by mohly vést k zažívacím potížím.

 

  • Krůta: Obsahuje  kvalitní krůtí maso. Zdravý a dobře stravitelný zdroj bílkovin.
  • Bez pšenice & Pšeničného lepku: Hypoalergenní recept nebude spouštět žádné pšeničné či z pšeničného lepku alergie.
  • Jemný k choulostivým žaludkům: Obsahuje přírodní zdroje vlákniny, pro dobré zdravé trávení.

 

SLOŽENÍ: Krůta 45,5% (čerstvá krůta 26%, sušená krůta 15%, krůtí tuk 3%, krůtí omáčka 1,5%), batát (16%), celý oves (13%), brambory (11%), hrachový škrob, hrášek, Vojtěška, lososový olej (0,8%), celé vejce, prebiotika - fruktooligosacharidy (0,04%), jablko, brokolice, mrkev, brusinka, květ měsíčku, špenát, borůvka.

 

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 23%, hrubý tuk 14%, hrubá vláknina 3,5%, hrubý popel 6,5%, Vitamin A 16,230 iu/kg, Vitamin D3 1,9250 iu/kg, Vitamin E 240 iu/kg, měď (sulfát mědi) 12 mg/kg, linoleová Kyselina 4.5% Bez barviv, chemických konzervantů a geneticky upravovaných surovin.

 

ZÁKLADNÍ ZPŮSOB KRMENÍ:

Každý pes je jedinečný a optimální množství krmení se výrazně liší v závislosti na faktorech, jako je věk, aktivita, metabolismu a životní prostředí. Jako výchozí bod doporučujeme začít na dolním konci našeho krmného průvodce a patřičně upravit. V případě, že pes vypadá nadváhu snižuje příjem potravy o 10%. V případě, že pes vypadá podváhou zvýšit příjem potravy o 10%. Pokračovat až do dosažení správné hmotnosti.


Méně než hodina cvičení denně

Aktivní (více než hodina cvičení denně)


RECENZE ZÁKAZNÍKŮ:

★★★★★ Petr

Dobrá kombinace kvalitních surovin a velmi oblíbená u mého psa

★★★★★ 

Krmivo pro dospělé s krůtím masem má vše, co můj chlapec potřebuje, aniž by bylo plné bílkovin a kalorií, které v jeho věku nepotřebuje.