• 5%
  • Nakupte více a ušetřete
Silikátový KOČKOLIT MAGIC PEARLS OCEÁN 16 L

Silikátový KOČKOLIT MAGIC PEARLS OCEÁN 16 L

MAGIC Pearls jsou revoluční silikátové podestýlky pro kočky. Díky nim jako zákazník získáte přístup do nového světa podestýlek. Tato nová technologie, nazývaná adsorpce, využívá chemické reakce k transformaci fyzikálních vlastností, na rozdíl od běžných podestýlek, které pouze absorbuje moč.

Značka: Magic cat
  • Hmotnost: 6.6 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: 03. 10. při objednání do zítra 10:00
Cena
565 Kč
595 Kč (vč. DPH)
Sleva -5%
492 Kč bez DPH
Množstevní slevy
Při koupi 2 - 100 ks (-5%)
565 Kč (vč. DPH)
467 Kč bez DPH

Bližší specifikace


MAGIC Pearls pelety dokážou adsorbovat moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Nejenže zachytí zápach, ale dokonce ho zcela eliminují. Tento adsorpční proces také ničí bakterie. Navíc jsou ekonomicky nejvýhodnější. Jeden 16litrový pytel MAGIC Pearls vydrží vaší kočce čtyři měsíce, zatímco u jiných podestýlek byste museli použít čtyřikrát větší množství. MAGIC Pearls pohltí veškeré pachy a udrží je uzamčené uvnitř.

MAGIC Pearls mají speciální velikost, tvar a složení, které se nezadrhává ve srsti kočky a nedostává se mimo záchodovou nádobu. Tato jedinečná nová podestýlka okamžitě adsorbuje tekutý odpad, brání růstu bakterií a ponechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek.

Vůně vánek oceánu

Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř:

  • MAGIC Pearls mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z toalety.

Čistota a hygiena:

  • Tato jedinečná podestýlka kompletně a okamžitě adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a zanechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek. Nebudete mít žádné špinavé hromádky nebo znečištěnou náplň WC.

100% bezprašný:

  • MAGIC Pearls jedinečně vytvořené ze silikagelu je pro vás i pro vaši kočku zdravější. Většina podestýlek obsahuje mnoho prachu, který může dráždit oči a nosní sliznici.

Je to 100% přírodní, neparfémovaný silikagel:

  • Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí.

Objem: 16 l