• Nakupte více a ušetřete
JK Silikagel Pomeranč 16L

JK Silikagel Pomeranč 16L

Odpočiňte si s vědomím, že Vaše kočka má to nejlepší s pomerančovým silicagelem podestýlkou od JK ANIMALS.

Značka: JkAnimals
  • Hmotnost: 6.8 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 07.
Cena
702 Kč (vč. DPH)
580 Kč bez DPH
Množstevní slevy
Při koupi 8 - 1000 ks (-10%)
632 Kč (vč. DPH)
522 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Navržená s ohledem na komfort vašeho mazlíčka, tato silikagel nabízí vysokou savost díky miliónům mikroskopických pórů v každém krystalu, které efektivně nasávají tekutinu a udržují nečistoty a zápach uzavřené uvnitř. Speciálně tvarované krystaly zajišťují, že podestýlka se nebude lepit na srst či tlapky vašeho chlupáče, zatímco její bezprašná konzistence chrání citlivé oči a nos kočky před drážděním.

Nechte se okouzlit jemnou a uklidňující vůní pomeranč, která se uvolní až při adsorpci, přinášejíc tak domovu svěží a příjemný aroma. Navíc, pomerančový silicagel podestýlka JK ANIMALS je 100% přírodní, biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí, což z něj činí ekologickou volbu pro každý domov.

Pro ty, kteří přecházejí z jiného typu podestýlky, doporučujeme začít smícháním s původní podestýlkou pro snazší aklimatizaci kočky. A pro domácnosti s více kočkami doporučujeme častější výměnu, aby se zajistila čerstvost a hygiena.

Balíček obsahuje 6,8 kg / 16 l podestýlky, což zajistí dlouhodobé použití s nižší spotřebou ve srovnání s tradičními podestýlkami.

Udělejte krok směrem k čistějšímu, svěžímu a ekologickému domovu s pomerančovým silicagelem podestýlkou od JK ANIMALS

Nedávat do WC!