Rex Natural Range Grain Free rybí 14kg + Cestovní miska zdarma

Rex Natural Range Grain Free rybí 14kg + Cestovní miska zdarma

Kompletní krmivo pro malé, střední a velké dospělé psy. Bez obilovin. Nejvhodnější pro intolerance a alergie, protože neobsahuje lepek a je to rybí monobílkovina, tedy bílkovina s nejvyšší tolerancí. 82% obsahu bílkovin ve stravě tvoří živočišné bílkoviny. Tato strava také poskytuje nejlepší výživové složení pro vašeho mazlíčka. Jeho krmením si můžete být jisti, že vašemu psu dá každý den kompletní a vyváženou stravu. Díky své vysoce stravitelné a chutné stravě, vysokému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin se doporučuje také pro psy s kožními a vlasovými problémy.
Kód: 009
  • Hmotnost: 14.5 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 24. 06.
Cena
1 490 Kč (vč. DPH)
1 330 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Složení:
20% čerstvé ryby, dehydrované brambory, dehydrované rybí bílkoviny, zelený hrášek, hrachový protein, drůbeží olej, droždí, pelety z cukrové řepy, dehydrované  ryby, sušená jablka, vitamíny a minerály sušená mrkev, manganový oligosacharid, MOS 0%) -oligosacharid (zdroj čekanky FOS), Yucca schidigera.


Hodnoty obsahu:
Stravitelná energie: 3 650 kcal / kg, hrubý protein 26%, hrubé tuky a oleje 14,20%, hrubá vláknina 3,70%, popel 7,80%, vápník 1,45%, fosfor 1,1 %.

Doplňky výživy:
Vitamin A 18 000 IU / kg, Vitamin D3 1800 IU / kg, Vitamin E 175 mg / kg,
Železo (monohydrát síranu železnatého) 75 mg / kg, Jód (jodid draselný) 3,50 mg / kg, měď ( pentahydrát síranu měďnatého) 10 mg / kg, mangan (monohydrát síranu manganatého) 7,50 mg / kg, zinek (oxid zinečnatý) 120 mg / kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg / kg.

Technologické přísady:
Antioxidanty: Extrakt tokoferolu z rostlinných olejů.

Pokyny pro dávkování:
Tato receptura Rex Natural Range je kompletní, hypoalergenní krmivo pro domácí mazlíčky bez zrna pro dospělé psy přirozeně krmené všech věkových skupin, velikostí a plemen náchylných k alergiím na zrno.

Doporučuje se rozdělit denní dávku na 2 části, nejlépe pokaždé ve stejnou dobu. Doporučené množství se doporučuje psům se střední aktivitou a normální energetickou potřebou. Krmené množství také závisí na plemeni, věku, aktivitě a faktorech prostředí psa. Pokud měníte potraviny, bude se postupně zvyšovat, přibližně Udělejte to za 7-10 dní. Vždy připravte pro svého psa s jídlem čistou čerstvou vodu.

Zdravá pokožka a vlasy (Omega 3 a Omega 6)
Správný poměr mastných kyselin Omega 3 a Omega 6 je nezbytný pro správné fungování těla, pomáhá udržovat zdravou pokožku a lesklé vlasy a snižuje účinky nepříjemných problémů s dermatitidou (např. Dermatitida) ).

Péče o zuby
Optimální poměr vápníku a fosforu s přidanými fosfáty pomáhá omezit usazování zubního kamene. Tvar a struktura potravinářských zrn pomůže udržet vaše zuby čisté a zdravé.

Mimořádně chutné
Speciální design čerstvých a přírodních ingrediencí a potravinářských zrn uspokojí potřeby i těch nejjemnějších mazlíčků.

Kontrola váhy
S L-karnitinem, nízkou energií a přírodními antioxidanty ke snížení účinků stárnutí.

Zdraví trávicího systému (FOS + MOS)
Díky našemu prebiotickému účinku napomáhají rozvoji prospěšných mikroorganismů a podporují zdravou rovnováhu
střevní flóry. Přispívají k efektivnějšímu trávení potravy a posilují imunitní systém.

Silné srdce
Omega 6 mastné kyseliny pomáhají udržovat kardiovaskulární zdraví.