Amore Senior Light Turkey & Rice 1.5kg

Jemně vařené k ochraně bílkovin a vytvoření plnější chuti, krůtí je libovým zdrojem bílkovin bohatých na esenciální aminokyseliny. Je také zdrojem základních živin, jako je riboflavin, draslík a selen, které přispívají k celkovému zdraví a pohodě.

Kód: TSN001K5PPQXZZZ
  • Hmotnost: 1.6 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 04.
Cena
350 Kč (vč. DPH)
313 Kč bez DPH

Bližší specifikace

JEN JEDINÝ ŽIVOČIŠNÝ PROTEIN. OBSAHUJE CELKEM 26% KROCANA: Krůtí bohaté na aminokyseliny, vitamíny a minerály je vynikajícím zdrojem bílkovin.


Dieta s omezeným množstvím ingrediencí: Vytvořeno s jediným zdrojem živočišných bílkovin, které pomáhají podporovat zvířata s citlivým zažíváním.


Hypoalergenní: Vytvořeno bez pšenice, pšeničného lepku, mléčných výrobků, vajec a sóji.


Joint Care Pack / Péče o klouby: Pomáhá podporovat chrupavky pro zdravé klouby u starších psů.


Citlivé zažívání: Čerstvě mletá rýže a ovesné vločky pro trávicí trakt psa.


Zdravé obiloviny?: Řada Goodness Grains nabízí výběr receptur, které vychází z nejlepších čerstvě připravených zdrojů bílkovin a zdravých obilovin. Obiloviny mají přirozeně vysoký obsah vlákniny, což pomáhá vašemu mazlíčkovi cítit se sytý a spokojený. Zdravé obiloviny poskytují výživné a stravitelné živiny, jako jsou esenciální mastné kyseliny, vitamíny a minerály – důležité pro kompletní a vyváženou stravu a pomáhají podporovat zdravý imunitní systém.


SLOŽENÍ: Krůtí 26% (sušené krůtí 17%, čerstvě připravené krůtí 5%, krůtí tuk 2%, krůtí omáčka 2%), hnědá rýže (23%), bílá rýže (23%), oves (18%), řepná dužina, lněné semínko, vojtěška, minerály, mořské řasy, doplněk Omega 3, fruktooligosacharidy (FOS, 970 mg/kg), extrakt z čekanky (0,05%), pampeliška, extrakt z juky (190 mg/kg), glukosamin (178 mg/kg), methylsulfonylmethan ( 178 mg/kg), chondroitin sulfát (125 mg/kg)


ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 20 %, hrubý tuk 8 %, hrubá vláknina 4 %, hrubý popel 6 %, vlhkost 8 %, omega 6 1,8 %, omega 3 0,7 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,7 %.


NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Vitamín A 14 423 m.j., vitamín D3 2 000 m.j., vitamín E 149 mg, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 48 mg, Železo (monohydrát síranu železnatého) 48 mg, mangan (síran manganatý monohydrát) 34 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,96 mg, Selen (Seleničitan sodný) 0,29mg


ZÁKLADNÍ ZPŮSOB KRMENÍ:


Každý pes je jedinečný a optimální množství krmení se výrazně liší v závislosti na faktorech, jako je věk, aktivita, metabolismu a životní prostředí.
Jako výchozí bod doporučujeme začít na dolním konci našeho krmného průvodce a patřičně upravit.

  • V případě, že pes vypadá nadváhu snižuje příjem potravy o 10%.

  • V případě, že pes vypadá podváhou zvýšit příjem potravy o 10%.

Pokračujte až do dosažení správné hmotnosti.