Pelíšek Dream 106 x 80 x 25 cm cm vhodný pro psy do 40kg

Váš pes si zaslouží pohodlí! Tento ortopedický pelíšek nabízí měkký povrch, voděodolné provedení a snadnou údržbu pro maximální pohodlí a bezpečí vašeho psa. Pratelné po vyndání paměťové pěny.

Kód: PGW077G02
  • Hmotnost: 4.3 kg
Dostupnost: Skladem (2-5 ks)
Doručení: 26. 02. při objednání dnes do 10:00
Cena
1 645 Kč (vč. DPH)
1 360 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Ortopedický psí pelíšek, který kombinuje pohodlí a funkčnost. Jeho měkká pěnová výplň a plyšový povrch poskytují ideální místo pro odpočinek vašeho psa. Vysoké okraje s PP výplní dodávají pocit bezpečí a podporují pohodlnou polohu pro spánek. Pelíšek je vyroben z voděodolného materiálu, což jej činí ideálním pro starší nebo hendikepované psy. Odolný, snadno odnímatelný a omyvatelný potah zjednodušuje údržbu. Navíc, protiskluzový základ zajišťuje stabilitu pelíšku.Měkký a pohodlný: Tento pelíšek pro psy, který je uprostřed polstrovaný silnou pěnou a potažený měkkou tkaninou, uleví vašemu psovi od úzkosti a zajistí mu lepší spánek.

Nadýchané okraje: Zvýšené okraje obklopující psí pohovku jsou polstrované výplní z PP, která nabízí vašemu psovi pohodlné místo pro odpočinek hlavy a krku a zároveň mu dodává pocit bezpečí

Voděodolnost: Už se nemusíte obávat drobných nehod. Plyšový povrch této psí rozkládací pohovky je podložen voděodolným potahem, což z ní činí záchranu, pokud máte doma staršího nebo postiženého psa.

Snímatelný potah, snadné čištění: Rozepněte 2 zipy, vyjměte středovou pěnu a boční výplň a poté potah vyperte, abyste se zbavili nečistot, srsti a zápachu. Snadná práce pro vás a hygieničtější místo pro vašeho mazlíčka!

Protiskluzové dno: Díky protiskluzovým gumovým bodům na dně, které zabraňují klouzání, se váš pes při nastupování a vystupování cítí bezpečně.

  • Barva: světle šedá
  • Materiál: Plyš s TPU povlakem, umělá semiš s PU povlakem, PurPěna výplň, pěna
  • Rozměry: 106 x 80 x 25 cm
  • Váha: 4,1 kgdodáváno vákuově balené - vyndejte a nechte 48-72 hodin než se nafoukne.