Kukaň pro kočky a psy Royal extra soft L, 60cm, růžová

Kukaň pro kočky a psy Royal extra soft L, 60cm, růžová

Mimořádně příjemný; chlupatý materiál poskytuje velké pohodlí a zároveň teplý a bezpečný koutek. Lze prát v pračce na 30′
Kód: kuk-ruz-l
  • Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 24. 06.
Cena
990 Kč (vč. DPH)
818 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Poskytuje pocit bezpečí.  Pro kočky a malé psy/štěňata. Tento pelíšek je vyroben z plyše a PP bavlny. Plyš je velmi příjemný a šetrný k pokožce. PP bavlna je prodyšná, měkká a pružná.

IDEÁLNÍ PRO KOČKY

Plyšová forma s víkem umožňuje kočce se schoulit a úplně srolovat. Měkké vyvýšené stěny zcela obklopí srst a zajistí bezpečný a pohodlný pocit. Vytváří dokonalý úkryt a klidné a soukromé místo na spaní a pomáhá pozitivně aktivovat nervovou soustavu, díky čemuž se vaše zvíře rychleji uklidní a cítí se pohodlněji.

Vysoce kvalitní protiskluzový design

Stylový, vysoce odolný a pevný, protiskluzové kuličky na dně a protiskluzový design dokáží udržet pelíšek vašeho mazlíčka na místě. 

BEZPEČNOSTNÍ KONSTRUKCE

Víko poskytuje chlupatým kamarádům prostor pro soukromí, takže se cítí bezpečně. Pohodlný potah je jako peřina nebo spací pytel. 

Pokyny pro péči

Jemné praní v pračce ve studené vodě. Aby se kožešina po vyprání nezplihla, je třeba lůžko sušit při nízkých teplotách.

DŮLEŽITÉ TIPY

Pro lepší spánek vašich domácích mazlíčků doporučujeme zvolit větší velikost pro vašeho mazlíčka. Náš pelíšek pro psy a kočky Donut nabízí maximální pohodlí a teplo pro vaše chlupaté přátele.