Jofi Snack Sandwichové kousky 250g

Zkombinovali jsme chutě křehkého kuřete a šťavnaté tresky a vytvořili jsme pochoutku, která je nejen neodolatelně chutná, ale také neuvěřitelně univerzální. Tyto pamlsky jsou měkké a snadno se žvýkají, takže jsou ideální pro starší psy, štěňata, a dokonce i pro kočky. A nebojte se, pokud má váš pejsek problémy se zuby nebo mu zuby chybí - i tak si může vychutnat každé lahodné sousto!
Značka: Jofi
Kód: JS10b
  • Hmotnost: 0.25 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
155 Kč
79 Kč (vč. DPH)
Sleva 49%
71 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Sandwichové kousky jsou navrženy tak, aby byly univerzálním potěšením pro každou příležitost. Plánujete výlet se svým chlupatým společníkem? Tyto pamlsky jsou perfektním společníkem na cesty a představují lahodnou odměnu, která je na cestách potěší. Účastníte se tréninku? Tyto pamlsky upoutají jejich pozornost a motivují je k učení svou lahodnou chutí. Jsou malé, měkké a je jich hodně. Ideální jako nízkokalorický pamlsek.

 

Složení: Kuřecí maso (68%), treska (26%), škrob 2,5% , glycerol (1.5%) , minerální látky (0,5%) ,sorbit (1,5%) 

 Jakostní znaky: Hrubý protein 30%, Hrubý tuk 4%, Hrubá vláknina 0,5%, Hrubý popel 5%, Vlhkost 18%

 Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte  zvířeti přístup k čerstvé vodě.  Skladujte při teplotě  do 20 ° a relativní vlhkosti vzduchu do 60%. Po otevření co nejdříve spotřebujte.  Není určeno k lidské spotřebě.