Jofi Snack Kachní Chipsy 100g

Jedinečný kruhový tvar kachních chipsu je navržen s ohledem na potěšení vašeho psa. Nejde jen o chuť - kulatý tvar usnadňuje manipulaci a je ideální pro odměňování dobrého chování během výcviku. Vaše štěně bude vrtět ocasem pokaždé, když uvidí sáček!
Značka: Jofi
Kód: JS27a
  • Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 07.
Cena
60 Kč
39 Kč (vč. DPH)
Sleva 35%
35 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Jofi snacky jsou vyrobeny z pravého, vysoce kvalitního kachního masa a představují zdravou a chutnou variantu odměny pro vašeho psího společníka. Jsou pro naše chlupaté kamarády tou nejlepší volbou, protože jim poskytují přirozené chutě a živiny, po kterých touží. Žádné umělé přísady ani plnidla, jen čistá dobrota! Chápeme, že je důležité udržovat vyváženou stravu, a proto jsou naše suché masové snacky s kachním masem ideální pro psy, kteří si potřebují hlídat váhu. Díky nízkému obsahu tuku, který činí pouze 4 %, můžete svému pejskovi dopřát pamlsek, aniž byste se museli obávat o jeho váhu. Kachní Chipsy Jofi Snack jsou dokonalou kombinací lahodnosti a zdravosti, která je zabalena do každého kolečka. Extra chutné a lehce stravitelné pamlsky pro mlsné mazlíčky. Monoprotein je hypoalergenní.

 

Složení: Kachní maso (94%), škrob(2,5%) , glycerin (1,5%), sorbit (1,5%),minerální látky (0,5%) 

Jakostní znaky: Hrubý protein 35%, Hrubý tuk 4%, Hrubávláknina 1%, Hrubý popel 5%, Vlhkost 18%

Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte  zvířeti přístup k čerstvé vodě. Skladujte při teplotě  do 20 ° a relativní vlhkosti vzduchu do 60%. Po otevření co nejdříve spotřebujte.  Není určeno k lidské spotřebě.