• Nakupte více a ušetřete
JK Silikagel natural 16L

JK Silikagel natural 16L

Odpočiňte si s vědomím, že Vaše kočka má to nejlepší se silicagelem od JK ANIMALS.

Značka: JkAnimals
  • Hmotnost: 6.8 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: 03. 10. při objednání dnes do 10:00
Cena
650 Kč (vč. DPH)
537 Kč bez DPH
Množstevní slevy
Při koupi 8 - 1000 ks (-10%)
585 Kč (vč. DPH)
483 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Navržená s ohledem na komfort vašeho mazlíčka, tato silikagel nabízí vysokou savost díky miliónům mikroskopických pórů v každém krystalu, které efektivně nasávají tekutinu a udržují nečistoty a zápach uzavřené uvnitř. Speciálně tvarované krystaly zajišťují, že podestýlka se nebude lepit na srst či tlapky vašeho chlupáče, zatímco její bezprašná konzistence chrání citlivé oči a nos kočky před drážděním.

Díky vysoké absorpční kapacitě a prodloužené životnosti se podestýlka JK ANIMALS vyznačuje menší spotřebou oproti běžným podestýlkám. Unikátní krystaly, obsahující miliony mikroskopických pórů, fungují jako houba, která efektivně nasaje veškerou tekutinu, přičemž nečistoty a zápach uzavře do svého nitra.

Krystaly mají speciální tvar a velikost, což brání přilnavosti k srsti a tlapkám koček, a nabízí také výhodu nulové prašnosti, díky čemuž je podestýlka šetrná k očím a nosu vašeho mazlíčka. Navíc, podestýlka JK ANIMALS je 100% přírodní, biologicky rozložitelná, netoxická a respektuje životní prostředí, čímž představuje ideální volbu pro ekologicky smýšlející majitele koček.

Balíček obsahuje 6,8 kg / 16 l podestýlky, což zajistí dlouhodobé použití s nižší spotřebou ve srovnání s tradičními podestýlkami.

Udělejte krok směrem k čistějšímu, svěžímu a ekologickému domovu,.

Nedávat do WC!