Healthy Paws Zvěřina a proso 2 kg

Směs kachny, zvěřiny a králíka tvoří tuto lahodnou recepturu. Krmivo pro psy Healthy Paws Game and Millet neobsahuje pšenici ani lepek a obsahuje vysoce kvalitní oleje pro zdravou a lesklou srst. Shluk speciálních přírodních složek včetně DL-M pomáhá omezovat množství vznikajícího čpavku a pomáhá tak předcházet pálení trávy. 


Je ideální pro menší plemena, má menší křupavé granule podporující dobré zdraví ústní dutiny.

Značka: Happy pet
Kód: hpjry12
  • Hmotnost: 2 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 22. 04.
Cena
490 Kč (vč. DPH)
438 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Receptura Grain Free - neobsahuje pšenici a pšeničný lepek. Obsahuje jedinečnou směs bylin a zeleniny napomáhající prevenci napadení blechami a červy a má přirozeně vysoký obsah vitamínu C a antioxidantů, podporuje imunitní systém a močové cesty. Další výhodou je, že použitím nejjemnějších ingrediencí a zajištěním maximální úrovně stravitelnosti se vytvoří méně a pevnější stolice. Ideální pro ty, kteří netolerují jiné zdroje bílkovin. 

 

VÝHODY TÉTO PŘÍCHUTÍ:

 

Pomáhá předcházet blechám a červům: Obsahuje jedinečnou směs bylin a zeleniny napomáhající prevenci napadení blechámi a červy.

 

 

Zelenina, ovoce a byliny: Přirozeně vysoký obsah vitamínu C a antioxidantů podporujících imunitní systém a močové cesty.

 

 

Zabraňuje škrábání: Jediný zdroj bílkovin, králík (jehněčí), je vynikající volbou pro psy, kteří netolerují jiné zdroje bílkovin. Králík a kachna jsou vynikající volbou pro psy, kteří netolerují jiné zdroje bílkovin.

 

 

Podporuje zdravou pokožku a srst: Vysoce kvalitní oleje pro vytvoření a udržení zdravé, lesklé srsti.

 

 

 

 

SLOŽENÍ: Kompletní krmivo pro dospělé psy. Zvěřina 33 %, (obsahuje sušenou kachnu, sušenou zvěřinu a sušeného králíka), proso 26 %, hnědá rýže, řepná dužina, oves, kachní tuk, slunečnicový olej, vojtěška, lososový olej, minerální látky, vitamíny, lněné semínko, česnek 0,46 %, mořské řasy, mrkev, brusinky, pampeliška, klekták, petržel, borůvky.


ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubé bílkoviny 20 %, hrubé oleje a tuky 14 %, hrubá vláknina 4 %, hrubý popel 8 %.


NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Vitamíny: vitamín A 14 400 m.j., vitamín D3 2 160 m.j., vitamín C 168 mg, vitamín E 100 mg; stopové prvky: Síran železnatý monohydrát 160 mg, síran zinečnatý monohydrát 133 mg, síran manganatý monohydrát 105 mg, síran měďnatý pentahydrát 58 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,57 mg, seleničitan sodný 0,64 mg; Aminokyseliny: DL-M 2 200 mg.


VELÍKOST GRANULE: 

HODNOCENÍ:

★★★★★ 

Jeden zdroj bílkovin a žádný dlouhý seznam ingrediencí vedl ke kvalitnímu produktu, na kterém si pochutnávají moji dva španělé. Vynikající výrobek.