Rex Natural Range Adult kuřecí 3 kg

Rex Natural Range Adult kuřecí 3 kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen. Obsahuje 20 % čerstvého kuřecího masa a všechny ingredience, které potřebujete k tomu, abyste zůstali silní a zdraví. Granule Rex jsou výživné, chutné a mají vysoký index kvality bílkovin. Jejich příprava je založena na nízké denaturaci bílkovin, nižší oxidaci tuků a vysokém obsahu vitamínů.
Značka: Visán
Kód: ad22
  • Hmotnost: 3 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 07.
Cena
380 Kč (vč. DPH)
339 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Vlastnosti:
Rex Natural Range adult kuře a rýže je krmivo, které se zaměřuje na kvalitní zdroje svých surovin. Bylo vyrobeno za konzultace veterinářů a techniků, kteří chtěli vyvinout krmivo, které bude cenově dostupné a zároveň velmi kvalitní. Veterináři se rozhodli vytvořit granule z čerstvých a přírodních ingrediencí s vysokým obsahem čerstvého a sušeného masa. Díky přidaným vitamínům a minerálum podporuje zdravou srst, zuby, vysokou stravitelnost, zdraví trávicí trakt, optimální růst a silnější srdce.   
 
Kůže a srst 
Správný poměr omega 3 a omega 6 mastných kyselin je základem pro zdravé tělo. Snižuje podráždění kůže a předchází záňětům. Pomáhají udržet krásnou srst a zdravou kůži
 
Optimalní zažívání
S prebiotickým efektem se zlepšuje množství vhodných mikroorganismů, které pomáhají udržovat střevní mikroflóru. Tím se zlepšuje trávení a imunitní systém.
 
Zdravé a silné srdce
Omega 6 mastné kyseliny pomáhají chránit kardiovaskulární systém
 

Dentální péče

Optimální poměr vápníku k fosforu snižuje riziko zubního kamene. Navíc tvar granule pomáhá udržet zuby čisté a zdravé po delší dobu.

Složení:
Čerstvé kuře  po vysušení (20%) (to je 60 % čerstvého masa), Kuřecí sušené maso, rýže (15%), kukuřice, pšenice (klíčky), drůbeží tuk, ječmen, hydrolyzovaná drůbeží játra, řepné řízky, rybí maso, droždí, rybí tuk, vajíčka, minerály, manan-oligosacharidy (MOS 0,10%), čekanka, yucca
 
Jakostní znaky:
Hrubý protein 25%, Hrubý tuk 15%, Omega 3 0.3%, Omega 6 3%, Hrubá vláknina 2,75%, Hrubý popel 8%, Kalcium 1,75%, Fosfor 1,2%
 
Výživové přídavky:
Vitamin A 15.000 UI/kg, Vitamin D3 2.000 UI/kg, Vitamin E 150mg/kg, Vitamin C 30mg/kg, Železo 75mg/kg, Jód 3,5mg/kg, Měď 10mg/kg,  Hořčík 7.5mg/kg, Zinek 150mg/kg, Selen 0,1mg/kg, L-carnitin 40mg/kg
 
Krmný návod:
Změna krmiva musí být dosažena postupně po dobu 7 dnů. Servírujte jídla ve 2 nebo 3 dávkách denně vždy ve stejnou dobu. Množství jídla se může lišit v závislosti na plemenu, aktivitách a podmínkách prostředí. Psi musí mít vždy čistou a pitnou vodu.
 
Vyrobeno ve Španělsku (EU), číslo šarže, datum použití a čistá hmotnost  na obalu. Skladujte na suchém a chladném místě.