Healthy Paws Light / Senior kuře 6 kg

Speciální receptura pro psy s nadváhou ,starší psy, psy kastrované a pro psy, kteří mají problémy s klouby
Kód: hpk6
  • Hmotnost: 6 kg
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Doručení: 04. 03. při objednání dnes do 12:00
Cena
1 290 Kč (vč. DPH)
1 152 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Tato receptura je charakteristická nižším obsahem tuku, obsahem vysoce stravitelných bílkovin. Obsahuje unikátní množství kloubní výživy - Health System pro zdravé kosti a klouby. Svým složením předchází nebo řeší potravinové intolerance

 

Healthy Paws - Krmivo pro psy s jediným zdrojem bílkovin. Ideální pro ty, kteří netolerují jiné zdroje bílkovin. Receptura je Grain Free - neobsahuje pšenici a pšeničný lepek.

 

Obsahuje jedinečnou směs bylin a zeleniny napomáhající prevenci napadení blechami a červy a má přirozeně vysoký obsah vitamínu C a antioxidantů, podporuje imunitní systém a močové cesty. Další výhodou je, že použitím nejjemnějších ingrediencí a zajištěním maximální úrovně stravitelnosti se vytvoří méně a pevnější stolice.

 

VÝHODY TÉTO PŘÍCHUTÍ:

 

Pomáhá předcházet blechám a červům: Obsahuje jedinečnou směs bylin a zeleniny napomáhající prevenci napadení blechámi a červy.

 

 

Zelenina, ovoce a byliny: Přirozeně vysoký obsah vitamínu C a antioxidantů podporujících imunitní systém a močové cesty.

 

 

Zabraňuje škrábání: Jediný zdroj bílkovin, králík (jehněčí), je vynikající volbou pro psy, kteří netolerují jiné zdroje bílkovin. Králík a kachna jsou vynikající volbou pro psy, kteří netolerují jiné zdroje bílkovin.

 

 

Podporuje zdravou pokožku a srst: Vysoce kvalitní oleje pro vytvoření a udržení zdravé, lesklé srsti.

 

 

 

SLOŽENÍ: Sušené kuřecí maso 21%, hnědá rýže, bílá rýže, oves, řepná dužina, slunečnicový olej, kuřecí tuk 3%, kuřecí vývar, vojtěška, lososový olej, minerální látky, vitamíny, lněné semínko, česnek 0,47%, mrkev, brusinky, pampeliška, klívie, petržel, borůvky, glukosamin (355mg/kg), methylsulfonylmethan (355mg/kg), chondroitin sulfát (250mg/kg).

 

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubé bílkoviny 19,5 %, hrubé oleje a tuky 12 %, hrubá vláknina 4,5 %, hrubý popel 6 %. Výživové doplňkové látky na kg: Vitamíny: vitamín A 14 400 m.j., vitamín D3 2 160 m.j., vitamín C 168 mg, vitamín E 100 mg;


NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Síran železnatý monohydrát 160 mg, síran zinečnatý monohydrát 133 mg, síran manganatý monohydrát 105 mg, síran měďnatý pentahydrát 58 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,57 mg, seleničitan sodný 0,64 mg; Aminokyseliny: DL-M 2 200 mg.


VELÍKOST GRANULE:

HODNOCENÍ:

★★★★★ 

Toto krmivo je skvělé, psi se na něj dobře přizpůsobili a velmi si ho užívají.