• -34%
Cat musicball - zvukový a blikající míček pro kočky růžový

Cat musicball - zvukový a blikající míček pro kočky růžový

Svítí a bliká! Díky třem simulovaným zvukům zvířat - žáby, cvrčka a ptáka - naše míčky pro kočky jistě vzbudí zájem vaší kočky a zabaví ji na dlouhé hodiny. Navíc, když se míčky nepoužívají, zůstávají tiché, aby šetřily energii baterie.


Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 07.
Cena
180 Kč
119 Kč (vč. DPH)
Sleva 34%
98 Kč bez DPH

Bližší specifikace


Představujeme vám nejnovější a nejzábavnější interaktivní hračku pro kočky, která zaručeně zaujme vašeho kočičího společníka! Tyto míčky jsou vybaveny simulovanými zvuky žáby, cvrčka a ptáka, aby přilákaly pozornost vaší kočky a poskytly jí dlouhé hodiny zábavy. Navíc jsou míčky velmi lehké a vyrobené z odolného materiálu, takže jsou ideální pro hraní uvnitř i venku.

Míčky jsou skvělým řešením pro majitele koček, kteří chtějí chránit svůj nábytek a zároveň poskytnout svému kočičímu společníkovi zábavu a stimulaci.

Tyto míčky jsou vybaveny vyměnitelnými bateriemi a lze je snadno zapnout a vypnout podle potřeby. Navíc mají vestavěné LED světlo, které přidává na zábavě a ještě více přiláká pozornost vaší kočky.

A to není vše! Míček můžete naplnit malými kuličkami s catnipem (součást balení), aby vaše kočka získala ještě větší potěšení z hraní. Tyto míčky jsou skvělým způsobem, jak udržet vaši kočku aktivní a šťastnou, zatímco ušetříte svůj nábytek před poškozením.

Začněte ihned a zabavte vaši kočku s našimi interaktivními míčky a sledujte, jak se vaše kočka baví a projevuje svou přirozenou kočičí hravost!


Materiál: HIPS (High Impact Polystyrene) je umělá hmota s příměsí kaučuku. Má dobré mechanické vlastnosti a je pro kočky ideální na hraní.

Váha: 25g

Průměr: 4.6 cm

Baterka: 3 x LR41 (součástí balení)