Amore Grain Free Adult Rabbit & blackberry 6kg

Nejkvalitnější čerstvě připravený králík se vaří při mírné teplotě 82 stupňů, aby byly chráněny cenné bílkoviny, zvýšila se stravitelnost a zvýraznily se chutě. Králík je považován za nový zdroj vysoce stravitelných bílkovin pro psy. Je také vynikajícím zdrojem základních minerálů, jako je zinek a železo, které hrají důležitou roli při udržování zdraví. Ostružiny jsou dobře známé tím, že jsou bohaté na vitamín C, antioxidant, který pomáhá podporovat imunitní systém.

Značka: Amore
Kód: GFR0006KUPSXZZZ
  • Hmotnost: 6.1 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 07.
Cena
1 390 Kč (vč. DPH)
1 241 Kč bez DPH

Bližší specifikace

SLOŽENÍ: Králík a krůta 50 % (čerst vě připravené králičí 30 %, sušené krůtí 18,5 % a krůtí omáčka 1,5 %), batát y (21,5 %), hrášek (9,5 %), brambor y, řepná dužina, lněné semínko, doplněk Omega 3, minerály, ostružiny (0,22 %), fruktooligosacharidy (FOS, 96 mg/kg), mannanoligosacharidy (MOS, 24 mg/kg)

Neobsahuje obiloviny: Amore je velmi chutný, lehce stravitelný, výživný a lahodný. Neobsahuje umělá barviva, konzervační látky ani aromata. 

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 26,5 %, hrubý tuk 11 %, hrubá vláknina 5 %, hrubý popel 9 %, vlhkost 8 %, omega 6 1,8 %, omega 3 1,7 %, vápník 1,7 %, fosfor 1,5 %.

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Vitamín A 15 000 m.j., vitamín D3 3 2000 m.j., vitamín E 95 IU, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 48 mg, mangan (síran manganatý monohydrát) 34 mg, měď (síran měďnatý (II) pentahydrát) 14 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0.96 mg, selen (seleničitan sodný) 0,29 mg.


OBSAHUJE CELKEM 50% KRÁLIČÍHO A KRŮTÍHO: Králičí a krůtí jsou bohaté na aminokyseliny, vitamíny a minerály a jsou vynikajícími zdroji bílkovin. 


BATÁTY: Vynikající alternativa k obilninám a jsou komplexním sacharidem s vysokým obsahem vitamínů B. Sacharidy jsou klíčovým zdrojem energie. Komplexní sacharidy z batátů jsou trvalé uvolňované do krevního řečiště a poskytujou dlouhodobý zdroj energie. Mnoho psů může mít potíže s obilninami, a proto jsou batáty skvělou alternativou. Jsou šetrné k trávicímu systému a mohou být snadno stravitelné i pro psy s citlivým zažíváním.


ZDRAVÉ TRÁVENÍ : Prebiotika MOS & FOS, která mohou pomoci podpořit růst zdravých střevních bakterií a podpořit trávení.


HYPOALERGENNÍ, BEZ OBILOVIN A CHEMIE: Granule Amore Grain Free Lamb & Mint jsou kompletně bez obilovin a chemie. Neobsahují umělá barviva, konzervanty ani dochucovadla. Díky tomu nezpůsobují alergie a jsou vhodné i pro psy s citlivým trávicím systémem. Máme na paměti, že kvalitní strava by měla být jednoduchá, čistá a bez zbytečných přísad.


PŘIDÁN DOPLNĚK OMEGA 3: Podporuje zdravou kůži a srst.


PŘIROZENĚ SE VYSKYTUJÍCÍ KOLAGEN Poskytuje důležité stavební kameny pro tělo Pomáhá udržovat zdravé kosti, klouby a kůži


ŽÁDNÁ PŘIDANÁ UMĚLÁ BARVIVA ČI KONZERVANTY: Přirozeně konzervováno extraktem z rozmarýnu.


ZÁKLADNÍ ZPŮSOB KRMENÍ:

Každý pes je jedinečný a optimální množství krmení se výrazně liší v závislosti na faktorech, jako je věk, aktivita, metabolismu a životní prostředí.
Jako výchozí bod doporučujeme začít na dolním konci našeho krmného průvodce a patřičně upravit.

V případě, že pes vypadá nadváhu snižuje příjem potravy o 10%.

V případě, že pes vypadá podváhou zvýšit příjem potravy o 10%.

Pokračujte až do dosažení správné hmotnosti.