Amore Puppy Turkey & Rice 1.5kg

Jemně vařené k ochraně bílkovin a vytvoření plnější chuti, krůtí je libovým zdrojem bílkovin bohatých na esenciální aminokyseliny. Je také zdrojem základních živin, jako je riboflavin, draslík a selen, které přispívají k celkovému zdraví a pohodě.

Značka: Amore
Kód: TRY001K5PPQXZZZ
  • Hmotnost: 1.6 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 24. 06.
Cena
390 Kč (vč. DPH)
348 Kč bez DPH

Bližší specifikace

JEN JEDINÝ ŽIVOČIŠNÝ PROTEIN. OBSAHUJE CELKEM 38% KROCANA: Krůtí bohaté na aminokyseliny, vitamíny a minerály je vynikajícím zdrojem bílkovin.


Dieta s omezeným množstvím ingrediencí: Vytvořeno s jediným zdrojem živočišných bílkovin, které pomáhají podporovat zvířata s citlivým zažíváním.


Hypoalergenní: Vytvořeno bez pšenice, pšeničného lepku, mléčných výrobků, vajec a sóji.


Vysoký obsah bílkovin: Vysoký obsah bílkovin pro podporu a udržení zdravého růstu štěňat. 


Citlivé zažívání: Čerstvě mletá rýže a ovesné vločky pro trávicí trakt psa.


Zdravé obiloviny: Řada Goodness Grains nabízí výběr receptur, které vychází z nejlepších čerstvě připravených zdrojů bílkovin a zdravých obilovin. Obiloviny mají přirozeně vysoký obsah vlákniny, což pomáhá vašemu mazlíčkovi cítit se sytý a spokojený. Zdravé obiloviny poskytují výživné a stravitelné živiny, jako jsou esenciální mastné kyseliny, vitamíny a minerály – důležité pro kompletní a vyváženou stravu a pomáhají podporovat zdravý imunitní systém.


SLOŽENÍ: Krůtí 38% (sušené krůtí 25%, krůtí tuk 6%, čerstvě připravené krůtí 4%, krůtí omáčka 3%), hnědá rýže (17%), bílá rýže (15%), hrachový protein, oves (11%), lněné semínko, vojtěška, minerály, mořské řasy, doplněk Omega 3, fruktooligosacharidy (FOS, 970 mg/kg), extrakt z čekanky (0,05%), extrakt z juky (190 mg/kg), pampeliška


ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 29 %, hrubý tuk 14 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 7 %, vlhkost 8 %, omega 6 3 %, omega 3 0,8 %, vápník 1,3 %, fosfor 1 %.


NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Vitamín A 14 423 m.j., vitamín D3 2 000 m.j., vitamín E 149 mg, Zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 48mg, Železo (monohydrát síranu železnatého) 48mg, Mangan (monohydrát síranu manganatého) 34mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého) 12mg, Jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,96mg, Selen (Seleničitan sodný) 0,19mg


ZÁKLADNÍ ZPŮSOB KRMENÍ:


Každý pes je jedinečný a optimální množství krmení se výrazně liší v závislosti na faktorech, jako je věk, aktivita, metabolismu a životní prostředí.
Jako výchozí bod doporučujeme začít na dolním konci našeho krmného průvodce a patřičně upravit.

  • V případě, že pes vypadá nadváhu snižuje příjem potravy o 10%.

  • V případě, že pes vypadá podváhou zvýšit příjem potravy o 10%.

Pokračujte až do dosažení správné hmotnosti.