Amore Grain Free Adult Duck & orange 12kg

Nejkvalitnější čerstvě připravená kachna se vaří při mírné teplotě 82 stupňů, aby byly chráněny cenné bílkoviny, zvýšila se stravitelnost a zvýraznily se chutě. Kachna je libový zdroj bílkovin s vysokým obsahem živin. Poskytuje železo, selen, vitamíny B a zinek, které přispívají k celkovému zdraví a pohodě. Pomeranč je známý tím, že je bohatý na vitamín C, antioxidant, který může pomoci podpořit imunitní systém.

Značka: Amore
Kód: GFJ0012KUPSXZZZ
  • Hmotnost: 12.1 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 24. 06.
Cena
2 190 Kč (vč. DPH)
1 955 Kč bez DPH

Bližší specifikace

SLOŽENÍ: 50 % kachní (čerstvě připravená kachna 28 %, sušená kachna 20 %, kachní vývar 2 %), batáty (26 %), hrášek (6 %), brambory, doplněk Omega 3, lněné semínko, řepná dužina, minerály, pomeranč (0,3 %), brusinka, fruktooligosacharidy (FOS, 96 mg/kg), mannanoligosacharidy (MOS, 24 mg/kg).

Neobsahuje obiloviny: Amore je velmi chutný, lehce stravitelný, výživný a lahodný. Neobsahuje umělá barviva, konzervační látky ani aromata. 

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 26 %, hrubý tuk 14 %, hrubá vláknina 4 %, hrubý popel 9 %, vlhkost 8 %, omega 6 2,2 %, omega 3 1 %, vápník 1,8 %, fosfor 1,1 %.

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Vitamín A 15 000 m.j., vitamín D3 3 2000 m.j., vitamín E 95 IU, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 50 mg, mangan (síran manganatý monohydrát) 35 mg, měď (síran měďnatý (II) pentahydrát) 15 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 1 mg


OBSAHUJE CELKEM 50% KACHNÍHO: Kachna bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály je vynikajícím zdrojem bílkovin.


BATÁTY: Vynikající alternativa k obilninám a jsou komplexním sacharidem s vysokým obsahem vitamínů B. Sacharidy jsou klíčovým zdrojem energie. Komplexní sacharidy z batátů jsou trvalé uvolňované do krevního řečiště a poskytujou dlouhodobý zdroj energie. Mnoho psů může mít potíže s obilninami, a proto jsou batáty skvělou alternativou. Jsou šetrné k trávicímu systému a mohou být snadno stravitelné i pro psy s citlivým zažíváním.


ZDRAVÉ TRÁVENÍ : Prebiotika MOS & FOS, která mohou pomoci podpořit růst zdravých střevních bakterií a podpořit trávení.


HYPOALERGENNÍ, BEZ OBILOVIN A CHEMIE: Granule Amore Grain Free Lamb & Mint jsou kompletně bez obilovin a chemie. Neobsahují umělá barviva, konzervanty ani dochucovadla. Díky tomu nezpůsobují alergie a jsou vhodné i pro psy s citlivým trávicím systémem. Máme na paměti, že kvalitní strava by měla být jednoduchá, čistá a bez zbytečných přísad.


PŘIDÁN DOPLNĚK OMEGA 3: Podporuje zdravou kůži a srst.


PŘIROZENĚ SE VYSKYTUJÍCÍ KOLAGEN Poskytuje důležité stavební kameny pro tělo Pomáhá udržovat zdravé kosti, klouby a kůži


ŽÁDNÁ PŘIDANÁ UMĚLÁ BARVIVA ČI KONZERVANTY: Přirozeně konzervováno extraktem z rozmarýnu.


ZÁKLADNÍ ZPŮSOB KRMENÍ:

Každý pes je jedinečný a optimální množství krmení se výrazně liší v závislosti na faktorech, jako je věk, aktivita, metabolismu a životní prostředí.
Jako výchozí bod doporučujeme začít na dolním konci našeho krmného průvodce a patřičně upravit.

V případě, že pes vypadá nadváhu snižuje příjem potravy o 10%.

V případě, že pes vypadá podváhou zvýšit příjem potravy o 10%.

Pokračujte až do dosažení správné hmotnosti.