Amore Adult Lamb & Rice 10kg

Jehněčí, které je šetrně vařené, aby se ochránily bílkoviny a vytvořila se plnější chuť, je výživným a stravitelným zdrojem bílkovin. Je také zdrojem vitamínu B12 a železa, které jsou nezbytné pro udržení zdravých nervových a krevních buněk.

Kód: LRN0010KPPSXZZZ
  • Hmotnost: 10.1 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 04.
Cena
1 590 Kč (vč. DPH)
1 420 Kč bez DPH

Bližší specifikace

JEN JEDINÝ ŽIVOČIŠNÝ PROTEIN. OBSAHUJE CELKEM 26% KROCANA: Krůtí bohaté na aminokyseliny, vitamíny a minerály je vynikajícím zdrojem bílkovin.


Dieta s omezeným množstvím ingrediencí: Vytvořeno s jediným zdrojem živočišných bílkovin, které pomáhají podporovat zvířata s citlivým zažíváním.


Hypoalergenní: Vytvořeno bez pšenice, pšeničného lepku, mléčných výrobků, vajec a sóji.


Citlivé zažívání: Čerstvě mletá rýže a ovesné vločky pro trávicí trakt psa.


Zdravé obiloviny?: Řada Goodness Grains nabízí výběr receptur, které vychází z nejlepších čerstvě připravených zdrojů bílkovin a zdravých obilovin. Obiloviny mají přirozeně vysoký obsah vlákniny, což pomáhá vašemu mazlíčkovi cítit se sytý a spokojený. Zdravé obiloviny poskytují výživné a stravitelné živiny, jako jsou esenciální mastné kyseliny, vitamíny a minerály – důležité pro kompletní a vyváženou stravu a pomáhají podporovat zdravý imunitní systém.


SLOŽENÍ: Jehněčí 34% (sušené jehněčí 25 %, čerstvě připravené jehněčí 4%, jehněčí tuk 3% a jehněčí omáčka 2%), hnědá rýže (23%), ječmen (16%), bílá rýže (15%), lněné semínko, řepná dužina, vojtěška, minerály, mořské řasy, doplněk Omega 3, fruktooligosacharidy (FOS, 970 mg/kg), extrakt z čekanky (0,05%), extrakt z juky (190 mg/kg), pampeliška


ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 21 %, hrubý tuk 10 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 9 %, vlhkost 8 %, omega 6 1,2 %, omega 3 0,8 %, vápník 2,0 %, fosfor 1,2 %.


NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Vitamín A 14 423 m.j., vitamín D3 2 000 m.j., vitamín E 149 mg, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 48 mg, Železo (monohydrát síranu železnatého) 48 mg, mangan (síran manganatý monohydrát) 34 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,96 mg, Selen (Seleničitan sodný) 0,29mg


ZÁKLADNÍ ZPŮSOB KRMENÍ:


Každý pes je jedinečný a optimální množství krmení se výrazně liší v závislosti na faktorech, jako je věk, aktivita, metabolismu a životní prostředí.
Jako výchozí bod doporučujeme začít na dolním konci našeho krmného průvodce a patřičně upravit.

  • V případě, že pes vypadá nadváhu snižuje příjem potravy o 10%.

  • V případě, že pes vypadá podváhou zvýšit příjem potravy o 10%.

Pokračujte až do dosažení správné hmotnosti.