Versele-Laga Cavia Complete pro morčata 1,75kg

Versele-Laga Cavia Complete pro morčata 1,75kg

Cavia Complete je lahodné kompletní krmivo ve formě extrudátu. Každý kousek obsahuje stejně vyváženou směs složek, která je optimálně přizpůsobena nutriční fyziologii morčat. Tímto je zamezeno vybíráním pouze jednotlivých částí krmiva. 
Značka: Versele-Laga
  • Hmotnost: 2.25 kg
Dostupnost: Skladem (2-5 ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
390 Kč (vč. DPH)
348 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Cavia Complete je lahodné kompletní krmivo ve formě extrudátu. Každý kousek obsahuje stejně vyváženou směs složek, která je optimálně přizpůsobena nutriční fyziologii morčat. Tímto je zamezeno vybíráním pouze jednotlivých částí krmiva. Při výrobě je vyloučeno přidání obilných zrn. Lehce stravitelné krmivo je složeno ze 20 % vlákniny. Ta, stejně jako přidaná prebiotika (FOS a MOS), napomáhají zdravé střevní flóře. Extrudáty obsahují dlouhá vlákna, která jsou optimální pro obrušování stále rostoucích zubů.


Cavia Complete v přehledu:

Dental Care
Dlouhá, nemletá vlákna s vysokým obsahem křemičitanů podporují aktivitu čelisti a důležité obrušování stále rostoucích zubů.

Long Fibres
Morčata jsou od přírody býložravci a jejich výživa musí obsahovat důležité balastní látky a malé množství škrobů. Cavia Complete se skládá ze 20 % vlákniny. Díky speciálnímu způsobu výroby mohou být extrudáty vyrobeny z dlouhých, nemletých vláken (bohatých na silikát), která hrají při přirozeném příjmu potravy důležitou roli. Tato dlouhá vlákna podporují zdravou funkci střev a nutné obrušování zubů.


Low Calorie
Nízký energetický obsah, malé množství škrobu a vysoký podíl vlákniny jsou ideální pro lehce stravitelnou a vyváženou výživu a napomáhají udržení ideální hmotnosti.


Prebiotika
Přidáním prebiotik - fructo-oligosacharidů (FOS) a mannan-oligosacharidů (MOS) - je podpořena střevní flóra těchto malých savců a tím je zajištěno optimální trávení.


Vitamin Plus
Extrudáty jsou doplněny o některé esenciální vitamíny:

Vitamín C: morčata nemohou sama produkovat vitamín C. Proto je pro ně životně důležitý jeho příjem prostřednictvím krmiva. Krmivo Versele-Laga Cavia Complete je doplněno 1000 mg/kg stabilizovaným vitamínem C. Ten je oproti krystalové formě méně náchylný k oxidaci a rozpadem a tím déle účinkuje.
Vitamín A : Obnova kožních buněk, zrak, rozmnožování a látková výměna.
Vitamín D3: Příjem vápníku a fosforu, látková výměna kostí.
Vitamín E: Důležitý antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály a tím přirozeně podporuje obranyschopnost organismu.


Odour Control
Obsažené výtažky z juky vážou amoniak a ostatní komponenty, které způsobují zápach při vylučování. Tímto je redukován nepříjemný zápach.


*Upozornění:
8 kg balení od Prestige Nature jsou jednotně zabalené v obalu, které se liší od uvedených obrázků na přední straně. Popis obsahu se nachází na separátní bílé etiketě přilepené na spodní straně balení.

 

Složení:
1,75 kg
Rostlinné vedlejší produkty (7% bojínek luční, tráva a bylinky), rostlinné bílkovinové výtažky, plody (4% bezové plody), semínka (2% lněné semínko), minerální látky, FOS 0,3%, měsíček, yucca.

Složení:
8,0 kg
Rostlinné vedlejší produkty (7% bojínek luční, tráva a bylinky), plody (5% bezové plody), minerální látky, semínka (2% lněné semínko), FOS (0,3%), měsíček, yucca.
 

Nutriční doplňkové látky na kg
Vitamín A (10.000 IU), vitamín D3 (1.200 IU), vitamín C (1.000 mg), vitamín E (80 mg), E1 (železo) (100 mg), E2 (jód) (2 mg), E4 (měď) (10 mg), E5 (mangan) (75 mg), E6 (zinek) (70 mg), E8 (selen) (0,2 mg), antioxidanty.