Škrabadlo z celomasivu Monique, šedé 110 * 65 * 40 cm

Celomasivní škrabadla patří k těm nejimpozantnějším. Vypadají nádherně, vydrží opravdu dlouho, kočky je milují. Výhodou Monique je jednoduchý přístup, obrovská skrýš a dvě hezké zvýšené plochy k pozorování okolí. Nákupem tohoto škrabadla ušetříte, vydrží mnoh...
Značka: Pushok
Kód: monique_gris
  • Hmotnost: 22 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
4 990 Kč (vč. DPH)
4 124 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Celomasivní škrabadla patří k těm nejimpozantnějším. Vypadají nádherně, vydrží opravdu dlouho, kočky je milují. Výhodou Monique je jednoduchý přístup, obrovská skrýš a dvě hezké zvýšené plochy k pozorování okolí.

Nákupem tohoto škrabadla ušetříte, vydrží mnohonásobně déle než běžná škrabadla.

Masiv váží více než duté papírové trubky běžné u běžných škrabadel a proto je také škrabadlo stabilnější a vůbec se nevyklá. Jeho Váha je 22kg a většina je soustředěna v základně a skrýši. Těžiště je tedy u země a nehrozí převrácení.

Výhody tohoto produktu:

Základna je z masivního dřeva (Ruská bříza)
Potah je pokryt vysoce kvalitním kobercem italské výroby
Sloupek z masivního dřeva (bříza) je potažen sisalem z agáve, která velmi odolná vůči poškrábání než například sisal z lne
Nastavitelné nožičky jsou připevněny k základně pro snadné vyvážení kočičího stromu 
Životnost několik let
Škrabadlo lze změnit, až se příliš opotřebuje

Vyrobeno ručně v Rusku z Evropských (Plyš a potahy), Mexica (agáve a bavlna na sisal) a Ruských (dřevo, šrouby) materiálů. 


Rozměry:

základna: 65 x 40 cm
Výška: 110cm
Patro: Ø33 cm a  Ø44 cm
Domeček: 65 x 40cm
Sloupky: Ø11 cm
Hmotnost: 22 kg

Naše rada:

Úspěchem kočičího stromu je umístit jej na centrální místo v domě a blízko okna, takže vaše kočka bude moci velmi snadno pozorovat své území ...

 

Základna - masiv

Povlak - Italský koberec

Celomasivní jedlové Sloupky + přírodní pevný sisal (Agave sisalana) po celé délce

Výška - 110cm

Průměr sloupku - Ø11 cm

Hmotnost - 22 kg

Fotka je Ilustrační, škrabadlo má světle šedou moderní barvu

O výrobci:

Pushok (Ces'art) je značka, která vyrábí své výrobky sama. Je jedničkou na trhu ve východní Evropě a nedávno se usadila v Německu, kde je na tomto trhu na třetím místě.

Dnes Ces’Art přijíždí do Francie se stromy vyrobenými z masivního dřeva a pokrytými kobercem z Itálie. Důvod jejího úspěchu spočívá ve velmi vysoké kvalitě jejich výrobků. Materiály, které používají, jsou silnou stránkou jejich poškrábání. Životnost jejich kočičích stromů z masivního dřeva je skutečně nesporná s bezkonkurenční hodnotou za peníze.