Samočisticí kartáč pro psy Dog Slicker, tyrkysová

Opakovaně použitelný odstraňovač zvířecích chlupů je dobrým pomocníkem při odstraňování nadměrného množství chlupů. Šikovný nástroj se snadno skladuje a také čistí. Základna pojme velké množství zvířecích chlupů. Nasbírané nečistoty lze snadno zlikvidovat otevřením víčka základny. Díky protiskluzové rukojeti kartáče je jeho používání snadné. 
  • Hmotnost: 0.3 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Čt, 25. 07.
Cena
350 Kč (vč. DPH)
289 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Domácí péče v profesionální kvalitě:
Náš kartáč je vyroben z jemných a šetrných ohýbaných štětin a je navržen tak, aby procházel hluboko do srsti vašeho psa a odstraňoval uzly, žíně a zamotání. S tímto kartáčem pro psy můžete snadno vytrhat odumřelou podsadu a zajistit, aby byli vaši mazlíčci doma lesklí a zdraví.
Zaoblené hroty šetrné k pokožce: Náš kartáč pro domácí mazlíčky je bezpečný a zároveň účinný a ideální pro psy všech typů srsti. Na konci každého kovového kolíku jsou gumové zaoblené hroty, které zabraňují poškození nebo poškrábání kůže vašich domácích mazlíčků. Přináší uvolněný a příjemný zážitek z péče o srst pro vás i vaše chlupáče.

Tlačítko pro čištění jedním kliknutím:
Na rozdíl od jiných slicker kartáčů, které se obvykle velmi špatně čistí, protože chlupy se zachytávají hluboko mezi štětinami. Tento kartáč na línání psů je vyroben s výsuvnými štětinami, takže odstranění chlupů je rychlé a snadné. Stačí stisknout tlačítko a štětiny se zasunou, vyčesané chlupy se oddělí od jehlic. Velmi snadno setřete všechny chlupy nebo rohože!

Protiskluzová ergonomická rukojeť:
Kartáč má protiskluzovou ergonomickou gumovou rukojeť, díky které se pohodlně drží a zároveň si zachovává pevný úchop. To je obzvláště důležité, pokud máte velkého psa nebo psa s velkým množstvím chlupů. díky tomu bude vaše péče o psa pohodlná bez ohledu na to, jak dlouho budete svého miláčka česat!
Stříhací strojek na nehty domácích mazlíčků: Naše kleštičky na nehty pro domácí mazlíčky jsou navrženy tak, aby se stříhání nehtů vašeho štěněte stalo rychlým a snadným procesem. Je vybaven lopatkami z nerezové oceli ostrými jako břitva, vestavěným bezpečnostním krytem a uzamykatelným spínačem. Součástí balení je také bonusový pilník na nehty pro zarovnání nerovností, který se vejde do rukojeti.