Rustikální hnědá lavice s úložným prostorem 100 x 47 x 40 cm

Lavice je také praktický botník s mírně lesklým imitovaným koženým povrchem. Černý ocelový rám je doplněn o rustikálním dřevěné akcenty. Do úložného prostoru můžete uložit cokoliv potřebného. Lavice může sloužit jako botník v chodbě nebo jako doplněk v ložnici...
Kód: LSB47BX
  • Hmotnost: 15 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 24. 06.
Cena
3 650 Kč
3 150 Kč (vč. DPH)
Sleva 14%
2 603 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Lavice je také praktický botník s mírně lesklým imitovaným koženým povrchem. Černý ocelový rám je doplněn o rustikálním dřevěné akcenty. Do úložného prostoru můžete uložit cokoliv potřebného. Lavice může sloužit jako botník v chodbě nebo jako doplněk v ložnici.

Ocelový rám s přívěskem Chesterfield: Tato lavice na boty s povrchem z imitace kůže je módní variantou slavných anglických modelů, která se vyznačuje chesterfieldským stylem s čalouněním s všívanou výplní. Černý ocelový rám a rustikální hnědé dřevěné akcenty jí dodávají větší šarm.


Zde zastavte svou únavu: Posaďte se na lavici, abyste se mohli přezout, schovejte doplňky do přihrádky a seřaďte vysoké podpatky na spodní polici... nechte únavu skončit zde a odpočiňte si po návratu z práce.


Hledáte tipy na vybavení? Tato pohodlná sedací komoda se skvěle hodí jako lavice na boty v předsíni nebo jako taburet na konci postele v ložnici. Tato odkládací lavice také dodá kosmopolitní nádech každé kanceláři.


Zachovejte jednoduchost a klid: S pouhými několika kusy k sestavení můžete mít tuto lavici na boty sestavenou a uspořádanou, než se nadějete. Někdy stačí, když je vše jednoduché a práce je hotová.


Co získáte: Lavice na boty s úložným prostorem a policí z odolné dřevotřísky, robustní oceli a pohodlného polstrování a s okouzlujícím designem z kolekce COPADION od společnosti Songmics.

Šířka 100 cm
Hloubka 40 cm
Výška 47 cm
Váha 20 kg
Barva Hnědá
Materiál MDF a kov