Rex Natural Range Puppy Large Breed Chicken & Rice 14kg + Cestovní miska zdarma

Rex Natural Range Puppy Large Breed Chicken & Rice 14kg + Cestovní miska zdarma

Krmivo je určeno pro štěňata velkých plemen a obsahuje vápník a fosfor, které napomáhají vývoji kostí a svalů, aby štěňata vyrostla zdravá a silná.  Obsahuje také chondroprotektiva pro péči o klouby

Dostupnost: Skladem (2-5 ks)
Doručení: Pá, 21. 06.
Cena
1 390 Kč (vč. DPH)
1 241 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Optimální růst:

Obsahuje lehce stravitelné živiny, které poskytují dostatek bílkovin pro růst. Správná rovnováha vitamínů a minerálů (vitamín D, vápník a fosfor) pro podporu vývoje vašeho štěněte.


Zdraví zažívacího systému:

(fruktooligosacharidy a mannanoligosacharidy)

Díky prebiotickému účinku podporují rozvoj prospěšných mikroorganismů, čímž pomáhají udržovat rovnováhu střevní flóry. Pomáhají zlepšovat vstřebávání potravy a posilují imunitní systém.


Pro velká plemena:

Velké granule, které jsou ideální pro velká plemena. Speciální složení poskytuje domácím mazlíčkům mírný obsah tuku a pomáhá udržovat zdravou hmotnost. Obsahuje také glukosamin a chondroitin, které pomáhají pečovat o klouby.


Kůže a srst:

(Omega-3 a Omega-6) Správný poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které jsou pro tělo nezbytné, snižuje účinky zánětů, jako je dermatitida. Pomáhá také udržovat zdravou kůži a lesklou srst.


Složení: Čerstvé kuřecí maso (20 %), drůbeží moučka, rýže (15 %), kukuřice, pšenice, drůbeží tuk, ječmen, hydrolyzát z kuřecích jater, řepné řízky, rybí moučka, kvasnice, rybí tuk, vejce, minerální látky, čekanka (zdroj FOS-0,10 %), MOS - 0,05 %, Schiedigerova juka, glukosamin 30 mg/kg, chondroitin 30 mg/kg.


Analitické látky:

Hrubý protein 28,25 %, hrubé rostlinné oleje a tuky 15,80 %, omega-3 mastné kyseliny 0,45 %, omega-6 mastné kyseliny 3,1 %, hrubá vláknina 2,40 %, hrubý popel 8,50 %, vápník 1,80 %, fosfor 1,35 %, vlhkost 8 %, energetická hodnota 3 838 kcal/kg.


Antioxidanty: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů


POTRAVINÁŘSKÉ PŘÍDATNÉ LÁTKY:

Vitamin A 17 000 IU/kg,

Vitamin D3 1 250 IU/kg,

Vitamin E 125 mg/kg,

Železo - 75 mg/kg,

Jód - 3,50 mg/kg,

Měď - 10 mg/kg,

Mangan-7,5 mg/kg,

Zinek-120 mg/kg,

Selen-0,12 mg/kg,

L-karnitin 30 mg/kg,

Taurin 30 mg/kg.


Změna stravy by měla probíhat postupně po dobu 7 dnů.  Po ukončení kojení a do čtyř měsíců věku by měla být štěňata krmena 4-5krát denně, smíchaná s teplou vodou (v poměru 3 díly krmiva: 1 díl vody). Rychle ukliďte zbytky jídla. Ve věku jednoho roku postupně přejděte na dvě jídla denně. Psi by měli mít vždy k dispozici čistou a čerstvou vodu.