• -7%
PRO PLAN Adult Medium 3 kg kuřecí

PRO PLAN Adult Medium 3 kg kuřecí

PRO PLAN Adult Medium je granulované krmivo s vysokým podílem kuřete, speciálně vytvořené pro dospělé psy středních plemen

  • Hmotnost: 3.1 kg
Dostupnost: Skladem (2-5 ks)
Doručení: 03. 10. při objednání dnes do 10:00
Cena
590 Kč
550 Kč (vč. DPH)
Sleva 7%
478 Kč bez DPH

Bližší specifikace

PRO PLAN Adult Medium je granulované krmivo s vysokým podílem kuřete, určené pro dospělé psy středních plemen. Toto krmivo bylo speciálně vytvořeno pro komplexní péči o zuby a má vysokou vstřebatelnost živin, která splňuje nutriční nároky vašeho psa. Kombinace klíčových živin pomáhá udržet zdravé klouby vašeho aktivního psa a podporuje krásnou a zářivou srst vašeho psa od kořínků až ke konečkům. Krmivo obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete a další složky, jako jsou pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, rýže, živočišný tuk, sušená řepná dužina, sójová moučka, vedlejší výrobky živočišného původu, kukuřičná lepková moučka, minerální látky, sušené vejce a rybí tuk.


Složení: dehydrované drůbeží bílkoviny, pšenice, kukuřice, kuře (14 %), živočišný tuk, sušená řepná dužina, sójová moučka, kukuřičná krupice, rýže (4 %), vedlejší výrobky živočišného původu, gluten, minerální látky, rybí tuk.

Analytické složky: Protein 25,0 %; Obsah tuku 15,0 %; Obsah anorganických látek 7,5 %; Hrubá vláknina 2,5 %