Noční stolek se zásuvkami Vintage S 55 x 45 x 45 cm

Díky rustikální hnědé MDF desce a matné černé oceli přináší tento noční stolek průmyslovou romantiku přímo do vaší ložnice. Nadčasový design ladí s řadou dekorů, včetně dalšího moderního nebo současného nábytku. I když je tento noční stolek určitě jedinečný, v...
Kód: LET069B01
  • Hmotnost: 8 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: 04. 03. při objednání dnes do 12:00
Cena
2 999 Kč
1 950 Kč (vč. DPH)
Sleva 35%
1 612 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Díky rustikální hnědé MDF desce a matné černé oceli přináší tento noční stolek průmyslovou romantiku přímo do vaší ložnice. Nadčasový design ladí s řadou dekorů, včetně dalšího moderního nebo současného nábytku. I když je tento noční stolek určitě jedinečný, v Massive home není jediný podobný. Dokončete vzhled ve svém pokoji tím, že pro zbytek svého domova získáte odpovídající stůl, stůl, polici a další. Nosnost je 20 kg.

TICHÁ NOC: Spánkem strávíme přibližně třetinu života, proto je důležitý pohodlný pokoj! Tento odkládací stolek, který může obsahovat užitečné věci pro vaše noci, stojí elegantně vedle vaší postele.


2 ZÁSUVKY, DVOJITÝ PROSTOR: S rozměry 45 x 45 x 55 cm je tento noční stolek kompaktní, ale funkční. 1 horní deska na lampičku, skleničku a budík, 2 zásuvky na krémy, noviny, četbu... vše máte po ruce!


NULOVÝ PROBLÉM: Už je pozdě? Díky očíslovaným dílům a přehledným ilustracím je sestavení tohoto nočního stolku tak snadné, že nebudete muset čekat do rána, než ho dokončíte.


CO DOSTANETE: Noční stolek, který lze použít i jako odkládací stolek vedle pohovky a přidat tak úložný prostor do rohu, který by jinak byl zbytečný. Patří do kolekce VINCYER

Šířka 45 cm
Hloubka 45 cm
Výška 55 cm
Váha 15 kg
Barva Hnědá
Materiál MDF a kov