HP Nature First Willow Kukuřice 16cm

HP Nature First Willow Kukuřice 16cm

Speciálně vyvinutá jako součást kolekce Nature First First od společnosti Happy Pet, byla služba Nature First Willow Carrot navržena tak, aby poskytovala hodiny zábavy a interakce vašemu malému domácímu mazlíčku, ať už se mohou hrát kdekoli, a také nabízí přir...
Kód: 31114
  • Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Po, 24. 06.
Cena
75 Kč (vč. DPH)
62 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Speciálně vyvinutá jako součást kolekce Nature First First od společnosti Happy Pet, byla služba Nature First Willow Carrot navržena tak, aby poskytovala hodiny zábavy a interakce vašemu malému domácímu mazlíčku, ať už se mohou hrát kdekoli, a také nabízí přirozené terapeutické vlastnosti malým domácím mazlíčkům.

Skvělá pro vylepšení prostředí vašeho domácího mazlíčka. Kukuřice Nature First Willow kukuřice je vyrobena z vysoce kvalitní 100% přírodní vrby, aby lépe napodobovala položku, kterou mohou najít ve svém přirozeném prostředí. Poskytuje nezbytné obohacení jejich životů, pomáhá předcházet nudě a poskytuje jim něco přirozeného a chutného k hlodání a žvýkání.

Ideální pro pobavení každého chlupatého malého přítele, Nature First Willow kukuřice je ideální způsob, jak povzbudit vašeho malého domácího mazlíčka, aby byl aktivnější formou hry podporující fyzickou a duševní stimulaci. Pomáhá také udržovat zdravé zuby a zajišťuje každodenní péči o chrup díky přírodním materiálům, které pomáhají přirozenému broušení zubů vašich malých domácích mazlíčků. Jednoduše vložte do klece nebo ohrady svého malého domácího mazlíčka, abyste je pobavili celé hodiny.

Vyrobeno ze 100% přírodní vrby (obsahuje nízké hladiny salicinu)
Poskytuje základní obohacení a napodobuje něco, co mohou najít ve svém přirozeném prostředí
Novinka mrkev tvar přírodní hračka, která je bezpečně hlodat a žvýkat
Poskytuje každodenní stomatologickou péči, která pomáhá přirozenému nošení zubů vašeho malého mazlíčka
Poskytuje emoční a fyzickou stimulaci
Povzbuzuje aktivní hru, která udržuje malé zvíře v kondici a aktivní
Poskytuje hodiny zábavy a interakce
Pomáhá předcházet nudě

Výrobek je určen pouze pro chovatelské účely. Při poškození nepokračujte ve hře. Při používání nenechávejte své zvíře bez dozoru! Výrobek není určen pro děti! používejte při teplotě 0 až 40 C. Údržba: Umývejte vlažnou vodou a osušte textílií Vyrobeno v Číně. Dovozce: RNDr. Jan Forst, Zelená 495, Horoměřice 252 62. ič: 47564644 www.jofikrmiva.cz