Konzerva Animonda Carny Adult kuře kachní srdce 200 g

Konzerva Animonda Carny Adult kuře kachní srdce 200 g

Konzerva s kuřecím a kachním masem pro dospělé kočky. Kompletní vlhké krmivo z čistého masa CARNY Adult. Konzerva splňuje požadavky na zvláštní výživové nároky dospělých koček. Je velmi chutná, šťavnatá a voňavá. Konzerva je vyrobena z vybraných druhů kvali...
Značka: Animonda
  • Hmotnost: 0.21 kg
Dostupnost: Skladem (2-5 ks)
Doručení: 08. 12. při objednání do zítra 10:00
Cena
28 Kč (vč. DPH)
24 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Konzerva s kuřecím a kachním masem pro dospělé kočky.

Kompletní vlhké krmivo z čistého masa CARNY Adult. Konzerva splňuje požadavky na zvláštní výživové nároky dospělých koček. Je velmi chutná, šťavnatá a voňavá. Konzerva je vyrobena z vybraných druhů kvalitního masa (min.93% masa). Nenajdete v ní žádná dochucovadla, umělá barviva, konzervanty, geneticky modifikované suroviny ani sóju. K dostání v různých příchutích.

  • Krmný návod: dospělým kočkám o hmotnosti 3 - 5 kg podávejte 300 -400 g denně, nejlépe ve dvou dávkách. Březí a kojící kočky krmte dle potřeby.
  • Složení: maso a výrobky živočišného původu (85% hovězí maso, 10% kuřecí maso, 5% kachní maso), minerální látky, vitamín D3, vitamín E.
  • Jakostní znaky: proteiny 115 g / kg, vlhkost 79%, tuky 50 g / kg, popeloviny 14 g / kg, vláknina 5 g / kg, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 60 mg / kg