Jofi Snack buvolí tyčka s kuřecím 100g

Dopřejte svému psovi zdraví zubů a zároveň uspokojte jeho chuťové buňky s Jofi Snack buvolí tyčkou s kuřecím masem. Tato jedinečná pochoutka je nejen chutná, ale také podporuje správnou ústní hygienu. Buvolí tyčinka slouží jako přírodní žvýkací pamlsek, který pomáhá odstraňovat zubní plak a zubní kámen a přispívá ke zdravějším zubům a dásním. Žvýkání může také poskytnout mentální stimulaci a zmírnit nudu, takže vaše štěně bude spokojeně zaměstnáno.
Značka: Jofi
Kód: JS12a
  • Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: Čt, 25. 07.
Cena
60 Kč (vč. DPH)
54 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Abychom posunuli chuťový zážitek na vyšší úroveň, pokryli jsme buvolí tyčinku pravým, lahodným suchým kuřecím masem. Dopřejte svému psovi dentální potěšení, které udržuje jeho zuby a dásně v nejlepší kondici. Posílí dásně a žvýkací svaly. Kuřecí maso výrazně zvýší chutnost.

 

Složení: Kuřecí maso (64%),buvolí kůže (30%), škrob (2.5%), minerální látky (0.5%), glycerin (1.5%), sorban draselný (1.5%),

Jakostní znaky: Hrubý protein 55%, Hrubý tuk 4%,Hrubá vláknina 1%, Hrubý popel 5%, Vlhkost 18%

Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte  zvířeti přístup k čerstvé vodě.  Skladujte při teplotě  do 20 ° a relativní vlhkosti vzduchu do 60%. Po otevření co nejdříve spotřebujte.  Není určeno k lidské spotřebě.