Jofi Snack buvolí tyčka s kachním 100g

Buvolí tyčinka slouží jako přírodní žvýkací pamlsek, který odstraňuje zubní plak a zubní kámen a podporuje zdravější zuby a dásně. Když vaše štěně spokojeně žvýká, zapojuje čelistní svaly a stimuluje produkci slin, což přispívá k celkovému zdraví ústní dutiny. Díky pečlivému procesu sušení si kachna zachovává autentickou chuť a lákavou vůni. Každé sousto je přívalem lahodné pochoutky, která uspokojí chutě vašeho psa a poskytne mu jedinečný kulinářský zážitek.
Značka: Jofi
Kód: JS17a
  • Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 17. 07.
Cena
60 Kč (vč. DPH)
54 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Dopřejte svému psovi svačinu, která kombinuje chuť a funkčnost a poskytuje mu lahodnou odměnu, kterou bude zbožňovat. Tyčinka vydrží dlouho, posílí dásně a žvýkací svaly. Kachní prso výrazně zvýší chutnost.

 

Složení: Kachní maso (64%),buvolí kůže (30%), škrob (2.5%), minerální látky (0.5%), glycerin (1.5%), sorban draselný (1.5%),

Jakostní znaky: Hrubý protein 55%, Hrubý tuk 4%,Hrubá vláknina 1%, Hrubý popel 5%, Vlhkost 18%

Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte  zvířeti přístup k čerstvé vodě. Skladujte při teplotě  do 20 ° a relativní vlhkosti vzduchu do 60%. Po otevření co nejdříve spotřebujte.  Není určeno k lidské spotřebě.