Jofi Box kočky, Květen

Jste připraveni vzít svou kočku na cestu plnou rozkošných překvapení? Už nemusíte hledat dál! Jofi Box je tu, aby vašemu milovanému kočičímu společníkovi přinesl hodně radosti. Tento měsíční tajemný box, který obsahuje okouzlující sortiment hraček, mokrého krmiva a nezbytných potřeb pro péči, je navržen tak, aby uspokojil všechny potřeby vaší čiči.
Značka: Jofi
Kód: JB2-Kocky
 • Hmotnost: 1 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: St, 22. 05.
Cena
499 Kč (vč. DPH)
412 Kč bez DPH

Bližší specifikace

V Jofi víme, že každá kočka má jedinečné chutě a preference. Proto věnujeme čas tomu, abychom zvážili vaše cenné připomínky. Podělte se s námi o důležité údaje o věku, plemeni, alergiích a preferencích vaší kočky a buďte si jisti, že naši odborní kurátoři vyberou položky, které budou dokonale odpovídat potřebám a přáním.


Důležite informace ohledně JOFI BOXŮ: 

 • Nezapomínejte na poznámky. Máte možnost vypsat do poznámek informace týkající se alergií,jména či preferencí. Pokud poznámka nebude uvedená - zašleme Vám "standardní Vánoční box"
 • Některé hračky a pamlsky můžou být stejné, jako v boxech z minulé edice. Pokud cokoliv z našeho sortimentu vyložene nechcete - dejte nám to vědět do poznámek.
 • Překvapení je to nejdůležitější. Pokud znáte obsah - neprozrazujte ho ostatním!
 • Produkty do boxů pečlivě vybíráme, ale je nám jasné, že do vkusu všech se netrefíme. Proto pokud nemáte rádi překvapení,popřemýšlejte zda je pro Vás tento box to pravé.  

Proč Jofi Box?

 • V každém Jofi Boxu jsou unikátní pamlsky, pomůcky a hračky, které jen tak nenajdeš v jiném obchodě
 • 5 až 8 produktů 
 • Jofi Box připravujeme přímo pro vašeho mazlíčka.

 • Na věku a velikosti nám záleží - boxy rozdělujeme podle pohlaví, věku 

  a také bereme ohledy na alergie a specifické potřeby vašeho mazlíčka.

  Kotě, dospělí i senioři dostanou každý svůj box. 

 • Každý měsíc nový obsah. Vždy jiné produkty. 
 • Už vás nebaví různé boxy, které jsou vyplněné zbožím z výprodejů a akcí?  

Jofi Box nikdy takový nebude.


Kvalita a bezpečnost jsou našimi hlavními prioritami. Proto Jofi Box spolupracuje s důvěryhodnými značkami, které jsou proslulé svým úsilím o zdraví koček. Můžete si být jisti, že váš chlupatý člen rodiny dostává to nejlepší z nejlepšího.


Ať už vaše zvídavá kočka zbožňuje péřové hračky, nebo dává přednost lahodnému gurmánskému dobrodružství, v Jofi Boxu najdete něco, co jí radostí rozvlní fousky. S každým předplatným zažijete radost, když uvidíte, jak vzrušení vašeho kočičího přítele roste, když objevuje nová překvapení šitá na míru jeho preferencím.

 

Důležité informace:  

!!! Při odesílání objednávky napište do poznámky:

Jméno kočky:

Pohlaví:

Staří: kotě/dospělý/senior 

Alergie:

Co miluje: 

 

*Je Jofi Box narozeninový dárek? Napište do poznámky a dostanete extra dárek navíc.