JLP Konopná podestýlka 26 l

JLP Konopná podestýlka 26 l

Podestýlka pro drobná zvířata ze 100 % konopí

Konopná podestýlka pro zvířata je ekologický a vysoce absorpční materiál, který poskytuje pohodlí a hygienu pro vaše domácí mazlíčky. Je vhodná pro všechny druhy zvířat a je biologicky odbouratelná.

  • Hmotnost: 2.3 kg
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
Doručení: 04. 03. při objednání dnes do 12:00
Cena
280 Kč (vč. DPH)
231 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Vhodná pro alergická zvířata, váže tekutiny, díky pórům se v této podestýlce stále vyměnuje vzduch. Proto nevznikají hnilobilé či kvasné procesy a podestýlka nezapáchá. Vlhkost se uvolňuje a zápach zůstává vázán v kapilárách podestýlky.

Čistě přírodní produkt, má antiparazitální účinky . Pohlcuje nepříjemné pachy, obsahuje minimální prašnost.

Výborná savost 12 x vyšší než sláma a 4 x vyšší než u hoblinové podestýlky. Stačí pouze malá vstrva.

Ekologicky odbouratelná, kompostovatelná, specifické aroma vůně konopí.

Vhodná pro kočky, morčata, křečky, potkany, krysy, zakrslé králíky a další domácí mazlíčky.

Konopná podestýlka pro zvířata je inovativní a udržitelné řešení pro péči o domácí zvířata. Vyrobená z přírodních konopných vláken, tato podestýlka je vysoce absorpční, což pomáhá udržovat prostředí vašeho mazlíčka suché a čisté. Je ideální pro všechny druhy zvířat, včetně hlodavců, ptáků, koček a psů. Konopná podestýlka je také biologicky odbouratelná a kompostovatelná, což znamená, že po použití nezanechává žádné škodlivé stopy v životním prostředí. Navíc, díky svým antibakteriálním vlastnostem, pomáhá předcházet šíření nemocí a udržuje vaše zvíře zdravé. S konopnou podestýlkou pro zvířata můžete poskytnout svému mazlíčku nejen pohodlí, ale také přispět k ochraně naší planety.