Healthy Paws Krůta a hnědá rýže pro štěňata 12 kg

Naše hypoalergenní receptury jsou ideální pro citlivé bříško vašeho štěněte. Přirozenû vysoký obsah vitaminu C a antioxidantů, zelenina, bylinky a ovoce podporují imunitní systém.

Díky jedinému zdroji bílkovin je krmivo vysoce stravitelné a velmi chutné.

Značka: Happy pet
Kód: hpjry12
  • Hmotnost: 12 kg
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Cena
2 090 Kč (vč. DPH)
1 866 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Bližší specifikace

Ideální pro ty, kteří netolerují jiné zdroje bílkovin. Receptura je Grain Free - neobsahuje pšenici a pšeničný lepek. Obsahuje jedinečnou směs bylin a zeleniny napomáhající prevenci napadení blechami a červy a má přirozeně vysoký obsah vitamínu C a antioxidantů, podporuje imunitní systém a močové cesty. Další výhodou je, že použitím nejjemnějších ingrediencí a zajištěním maximální úrovně stravitelnosti se vytvoří méně a pevnější stolice.

 

VÝHODY TÉTO PŘÍCHUTÍ:

 

Pomáhá předcházet blechám a červům: Obsahuje jedinečnou směs bylin a zeleniny napomáhající prevenci napadení blechámi a červy.

 

 

Zelenina, ovoce a byliny: Přirozeně vysoký obsah vitamínu C a antioxidantů podporujících imunitní systém a močové cesty.

 

 

Zabraňuje škrábání: Jediný zdroj bílkovin, králík (jehněčí), je vynikající volbou pro psy, kteří netolerují jiné zdroje bílkovin. Králík a kachna jsou vynikající volbou pro psy, kteří netolerují jiné zdroje bílkovin.

 

 

Podporuje zdravou pokožku a srst: Vysoce kvalitní oleje pro vytvoření a udržení zdravé, lesklé srsti.

 

 

 

SLOŽENÍ: Sušené krůtí maso 28 %, hnědá rýže 26 %, bílá rýže, prérijní moučka, řepná dužina, krůtí tuk 6 %, slunečnicový olej, krůtí vývar 2 % , minerální látky, vitamíny, vojtěška, lososový olej, lněné semínko, česnek 0,47 %, olej z mořských řas, mrkev, brusinky, pampeliška, klekták, petržel, borůvky.


ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubé bílkoviny 28 %, hrubé oleje a tuky 16 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 8,5 %, vápník 1,67 %, fosfor 1,21 %, DHA 0,05 %.


NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA KG): Vitamíny: vitamín A 14 400 m.j., vitamín D3 2 160 m.j., vitamín C 168 mg, vitamín E 100 mg; stopové prvky: Síran železnatý monohydrát 160 mg, síran zinečnatý monohydrát 133 mg, síran manganatý monohydrát 105 mg, síran měďnatý pentahydrát 58 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,57 mg, seleničitan sodný 0,64 mg; Aminokyseliny: DL-M 2 200 mg.


VELÍKOST GRANULE:


★★★★★ 

Toto krmivo je skvělé, psi se na něj dobře přizpůsobili a velmi si ho užívají.